توافقنامه

کلیه کاربران، خریداران، فروشندگان دکتر آر.جی و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از محصولات بیزینس ایده ، موظف به رعایت کامل شرایط هستند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق کاربران و تطابق با قوانین حاکم بر کشور ( جمهوری اسلامی ايران) است.

این شرایط جامع و کامل نبوده و سایت دکتر آر.جی حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آن ها در سایت mydrrj.com برای خود محفوظ می دارد.

مرجع کسب و کار

هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق تیکت به سایت اعلام گردد.

فصل اول: تعاریف

* این سایت متعلق به شرکت توسعه تجارت چترگستران پاسارگاد و با مدیریت رامین جهرمی می باشد و  در زمینه طراحی و فروش مجموعه طرح های گرافیکی در زمینه های مختلف فعالیت دارد.

۱. خريدار: کسي است که به عنوان شخص حقيقي يا حقوقي اقدام به خريد و پرداخت هزينه محصول مي نمايد.

۲. فروشنده: سایت دکتر آر.جی که به عنوان شخص حقوقی اقدام به فروش یک محصول مي نمايد.

۳. محصول: هر يک از فایل های قابل دانلود ارائه شده توسط فروشگاه بیزینس ایده

۴. پرتال کاربران: سایت به آدرس www.mydrrj.com که خريدار در آنجا حساب داشته و از طريق اين حساب مي تواند فهرست محصولات خریداری شده یا منتشر شده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات خريدار در آنجا ثبت شده و قابل ويرايش و بروز رساني است.

۵. سیستم پشتیبانی: کاربران میتوانند از طریق فرم تماس با ما یا شماره ۰۹۹۰۷۰۰۷۲۱۲ واتس آپ و تلگرام با پشتیبانی تماس بگیرند.

۶. تحويل محصول یا فایل: ارائه لینک دانلود محصول خريداري شده به صورت تکی یا اشتراک ماهیانه پس از پرداخت وجه فعال میگردد.

۷. کاربر وب سايت: کليه اشخاصي که از سراسر دنيا وب سايت دکتر آر.جی را مشاهده و مرور مي کنند.

فصل دوم: هویت

۱. دکتر آر.جی : سایت اینترنتی با آدرس www.mydrrj.com که در اين توافق نامه دکتر آر.جی ناميده مي شود.

۲. هويت خريدار: خريدار شخصي حقيقي يا حقوقي است که مشخصات وي در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و محصولات خريداري شده تحت حساب وي مديريت مي شود

۳. هويت فروشنده: فروشنده شخصي حقيقي يا حقوقي است که مشخصات وي در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و محصولات خريداري شده یا عرضه شده تحت حساب وي مديريت مي شود

۴. براي حفظ حقوق قانوني خريداران، فروشندگان، کليه این کاربران موظف به ارائه اطلاعات هويتي خود به دکتر آر.جی مي باشند. ضمنا عواقب اعلام ناصحيح اطلاعات مستقيما بر عهده ایشان خواهد بود. دکتر آر.جی مسئوليتي در قبال کنترل صحت اطلاعات خريداران، فروشندگان ندارد.

۵. خريدار و فروشنده اذعان مي نمايد که کليه اطلاعات هويتي ارائه شده و آدرس ها و شماره تماس و امثالهم صحيح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پرتال کاربران مي کوشد. دکتر آر.جی حق دارد هر زمان که نياز به کنترل اين اطلاعات داشته تصوير برابر اصل اين اطلاعات را از ایشان دريافت نمايد. دکتر آر.جی حق دارد تا تکميل اطلاعات صحيح و مستند نسبت به تعليق سرويس دهی به خریدار و فروشنده اقدام نمايد.

۶. کليه مسئوليت ها و حقوق مرتبط با محصولات، بر عهده فروشنده به تنهائي مي باشد.

فصل سوم: تغییرات

۱. تغييرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات دکتر آر.جی تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه دکتر آر.جی و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، دکتر آر.جی حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت دکتر آر.جی در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا دکتر آر.جی مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار، فروشنده می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت دکتر آر.جی کنترل نماید.

۲. تغييرات فني: دکتر آر.جی براي بهبود کيفيت خدمات حق انجام تغييرات فني، سخت افزاري، نرم افزاري يا شبکه اي را در سرويس هاي ارائه شده دارد. در مورد تغييراتي که سرويس خريدار، فروشنده را تحت تاثير قرار مي دهد دکتر آر.جی موظف است تا يک ماه پس از اعمال تغييرات، مشکلات احتمالی پیش آمده را رفع کند. خريدار، فروشنده موظف هستند خود را با اين تغييرات سازگار نمايند. هرگاه به دليل موارد ضروري، دکتر آر.جی امکان اطلاع رساني یا خدمات دهی را از دست بدهد و يا فوريت هاي فني این مجموعه را ناچار به اين امر نمايد مسئوليتي براي اطلاع رساني زمان و نحوه تغييرات نخواهد داشت ضمنا خريدار، فروشنده به شرکت وکالت مي دهد تا در زمان مورد نياز در جهت بهبود سطح کيفي سرويس اقدام به انجام فعاليت هاي سخت افزاري و نرم افزاري روي سرورهاي دکتر آر.جی نمايد.

۳. دکتر آر.جی مي تواند تا زماني که اطلاعات کافي در مورد موارد مشکوک پيدا نکرده است، اقدامي براي تغيير در سفارش، محصول یا خدمات صورت ندهد.

فصل چهارم : شرایط و ضوابط کلی خریدار ( کاربر عادی ) و طراح

قوانین خریدار

 1. با فعال سازی اشتراک میتوانید از ۳ سرویس سایت میهن طرح ( گرافیک ، ویدیو و صدا ) همزمان دانلود کنید.
 2. کلیه حقوق مادی و معنوی محتوای سایت و طرح های رایگان یا پولی که توسط دکتر آر.جی ساخته شده به استثنایی محتوای رایگان خارجی کاملا متعلق به “دکتر آر.جی” بوده و کپی ، انتقال و فروش مجدد بخشی یا همه فایل های دانلود از سایت ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی میباشد. همچنین هرگونه تغییر یا تحریف در فایل های سایت و نشر آن به هر طریقی در فرمت های مختلف مانند ایندیزاین ، ایلیستراتور و افترافکت ممنوع است.
 3. دانلود محصولات به صورت خرید تکی شامل محدودیت زمانی نمیشود و میتوانید در هر موقع مجدد دانلود کنید ولی کاربرانی که اشتراک ماهیانه دارند تا زمانی که اشتراک آنها فعال میباشند میتوانند از بخش سوابق دانلود اشتراکی اقدام به دانلود مجدد نماید و پس از پایان اشتراک بسته میشود.
 4. دانلود محصولات اشتراکی شامل محدودیت در تعداد میباشد مثلا ۱۰ یا ۲۰ عدد در روز و لینک های دانلود محصولات اشتراکی محدویت زمانی تا ۴۸ ساعت دارند و بعد از آن منقضی میشود.
 5. در صورت عدم دانلود سهمیه روزانه، سهمیه فوق باطل گشته و به روز های آتی اضافه نمی گردد.
 6. هر یک ماه معادل ۳۰ روز و هر شب ساعت ۲۴، روز جدید آغاز و سهمیه دانلود تمدید می گردد.
 7. محصولات ویژه( ستاره دار) امکان دانلود اشتراکی ندارند و برای دانلود میبایست به صورت تکی خریداری شوند.
 8. تعداد دانلود رایگان فایلها در روز ۵ عدد هست و پس از دانلود سهمیه رایگان، از سهمیه اشتراک شما کسر میشود.
 9. مبلغ اشتراک های خریداری شده به هیچ عنوان قابل بازگشت نمیباشد لطفا قبل از خرید اطمینان حاصل فرمائید.
 10. مسئولیت حفاظت از فایل های خریداری شده دکتر آر.جی بر عهده مشتری میباشد و در صورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی ( سوختن هارد و …) هیچگونه مسئولیتی متوحه دکتر آر.جی برای ارسال و دانلود مجدد فایل ها نمیباشد.
 11. دکتر آر.جی، هیچگونه مسئولیتی در قبال غلط املایی ، نوشتاری و محتوایی و کد رنگ در طرح ندارد با توجه به اینکه طرح ها به صورت پیشفرض طراحی میشوند، قبل از ارسال به چاپ باید طرح نهایی به صورت کامل توسط کاربر خریدار مورد بررسی قرار گیرد.
 12. کاربر محترم باید قبل از خرید به نرم افزارهای مربوطه جهت دانلود و ویرایش فایل آشنایی داشته باشد و نیز بروی سیستم خود نصب نماید. ( ۱- مرورگر کروم یا فایرفاکس ۲- برنامه دانلودر فایل Internet Download Manger و برنامه Winrar جهت اکسترک فایل های فشرده) نرم افزارهای گرافیکی و ویدیویی مورد نباز برای باز کردن فایل های سایت برروی گوشی قابل نصب نبود و خریدار میبایست برای استفاده از فایل از کامپیوتر استفاده نماید.
 13. پشتیبانی محصولات خریداری شده توسط دکتر آر.جی انجام خواهد شد. و محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل دانلود لینک دارند پس از تایید کارشناسان دکتر آر.جی و عدم رفع مشکل توسط طراح، از سایت حذف یا بروز رسانی خواهد شد درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تماس با ما دکتر آر.جی به ثبت برسد.

قوانین پذیرش و کسب درآمد ( طراح گرافیک غیر حضوری )

برای عضویت ابتدا فرم زیر را دانلود و با دقت مطالعه کنید. ( دانلود فایل راهنما )

مراحل عضویت:

۱- تکمیل فرم ثبت نام فروشندگی و ارسال نمونه کار ( درخواست همکاری )

  * توجه نمائید نمونه کارهای ارسالی باید به صورت حرفه ای و توسط شما انجام شده باشد و در صورت مشاهده نمونه کارهای دیگر سایت ها و ارسال آثار مبتدی و یا متوسط دکتر آر.جی نمیتواند با فروشنده همکاری کند.

۲- تائید یا عدم تائید فروشنده

۳-  پس از دریافت پیامک و ایمیل تائید با یکی از روش های زیر با دکتر آر.جی تماس بگیرید

    * ( فرم تماس با ما   یا پشتیبانی   واتس آپ ۰۹۹۰۷۰۰۷۲۱۲ )

۴-  مطالعه شرایط کسب درآمد و قوانین ارسال محصول دکتر آر.جی توسط فروشنده

۵- قبول شرایط کسب درآمد و قوانین توسط فروشنده

۶- شروع به کار ( دریافت فرم تکمیل اطلاعات، راهنمای ارسال محصول، دانلود موکاپ ها )

شرایط عضویت :

فروشندگانی مانند طراحان گرافیک، عکاسان، تدوینگران، طراحان تیزر و موشن گرافیک، فیلمسازان، تصویربرداران، صداگذاران میتوانند در سایت دکتر آر.جی عضو شوند.

حداقل سن فروشنده ۱۸ سال میباشد.

دکتر آر.جی جایگاه افراد حرفه ای و علاقمند میباشد و از پذیرش افراد مبتدی معذور هستیم.

قوانین سایت:

۱- کسب درآمد در دکتر آر.جی با سایت های دیگر فروش که بر اساس درصد یا کمیسیون فروش کار میکنند ، میباشد و بر اساس فایل ها بین ۷۰ تا ۸۰ درصد به طراح (فروشنده) تعلق میگیرد ( تشریح شرایط کسب درآمد پس از تائید طراح صورت میگیرد)

۲- دکتر آر.جی با در اختیار گذاشتن پنل اختصاصی برای طراح این امکان را فراهم کرده تا طراحان بتوانند محصولات خود را در سایت ثبت کنند.

۳- حداقل مبلغ تسویه حساب: طراح میتواند با جمع آوری امتیاز مشخص شده درخواست تسویه حساب را در سایت ثبت کند.

۴- نحوه تائید ثبت محصولات : طراح قبل از ثبت محصول باید محصول خود را به پشتیان دکتر آر.جی در تلگرام یا واتس آپ ارسال نماید محصولات پس از بررسی و در صورت عدم نیاز به اصلاحیه ، تائیده آن به فروشنده ارسال میکند و فروشنده میتواند در سایت ثبت کند.

۵- طراحان هنگام عضویت باید از ترکیب نام و نام خانوادگی برای ثبت نام کاربری در سایت استفاده کنند و از کلمات دیگر خودداری فرمائید.

۶- در دکتر آر.جی محصولاتی تایید می شوند که یا خود فرد سازنده محصول باشد و اگر مشاهده شود طراح محصول را سایت دیگری برای فروش قرار داده، دکتر آر.جی کلیه خدمات را برای طراح قطع کرده و دیگر امکان همکاری وجود ندارد.

۷- تسویه حساب با طراحان با حد نصاب رسیدن به مبلغ ۱ میلیون تومان  انجام می شود، درخواست های تسویه حساب باید از طریق سایت گزینه ” تسویه حساب ” ثبت شود و پرداخت مبلغ تا ۱ هفته بعد از ثبت درخواست انجام میشود.

۸- مدت زمان لازم برای تایید محصولات شما به شرطی که کلیه اطلاعات و قوانین مندرج برای درج محصول در مارکت را رعایت کرده باشید، در حدود ۲۴ ساعت کاری است. همچنین در صورت عدم تایید محصول نیز مدیران یا کارشناسان مارکت به صورت تیکت این مورد را به شما اطلاع خواهند داد.

۹-  ایجاد پیش نمایش( موکاپ ) طبق پیش نمایش های که دکتر آر.جی در اختیار شما قرار میدهد و استفاده از موکاپ دیگر اجتناب کنید.

۱۰- هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت های دیگر و شبکه های اجتماعی در بین توضیحات یک محصول موجب حذف آن محصول از دکتر آر.جی شده و در صورت تکرار چنین مواردی اکانت فروشنده حذف خواهد شد.

۱۱- با ارسال درخواست تبدیل عضویت از عادی به فروشنده مواد توافقنامه و ضوابط دکتر آر.جی را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از فروشنده وجود ندارد. شما باید از گزینه تماس با ما به مدیر دکتر آر.جی اطلاع دهید تا پس از بررسی با شما تماس گرفته شود .

۱۲. تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات دکتر آر.جی تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه دکتر آر.جی و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، دکتر آر.جی حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت دکتر آر.جی در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا دکتر آر.جی مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و فروشنده می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت دکتر آر.جی کنترل نماید.