مجموعه ای از وکتورهای کاربردی و لایه باز

وکتورهای منحصر به فرد

مجموعه ای از وکتورهای کاربردی و لایه باز برای یک تصویرسازی قوی
متنوع ترین مجموعه وکتورهای لایه باز در تمام دسته بندی ها

طرح لایه باز

۱۰۰% لایه باز

استاندارد چاپ

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

تنوع فرم بندی

ارائه قدرتمند و حرفه ای در دنیای گرافیک

مجموعه ای بی نظیر از وکتورها و تصاویر برداری برای تولیدات گرافیکی و موشن

نگاهی متفاوت در آموزش و ارائه محتوا

طراحی خلاقانه گرافیک

طراحی های خلاقانه گرافیک

طراحی های خلاقانه گرافیک ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

طراحی های خلاقانه گرافیک طراحی های خلاقانه گرافیک یعنی هر کسب و کاری برای نمایش هرچه بهتر محصولات خود نیازمند یک طراحی خلاقانه و حرفه ای است. اگر شما صاحب…

استراتژی تولید محتوا

استراتژی تولید محتوا صفر تا صد

استراتژی تولید محتوا صفر تا صد ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

استراتژی تولید محتوا صفر تا صد تدوین استراتژی تولید محتوا از نقطه صفر تا صد فرقی نمیکند که تازه کار بازاریابی تولید محتوا را شروع کرده اید و یا اینکه…

اینستاگرام و کسب درآمد اینترنتی

اینستاگرام و کسب درآمد اینترنتی

اینستاگرام و کسب درآمد اینترنتی ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

اینستاگرام و کسب درآمد اینترنتی ۹ تأثیر مهم استفاده از شبکه های اجتماعی بر کسب و کار مزیت های استفاده از شبکه های اجتماعی اگر از مزایای استفاده از شبکه…

سوالات متداول

 • وکتورها در حال حاضر در بخش های زیادی از صنعت چاپ، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ نقش ایفا میکنند.

  وکتورها را میتوان به عنوان یکی از جذاب ترین المان های بصری معرفی نمود که علاقمندان بسیاری را برای خود دارند و ارتباط مخاطبین نیز با آنها فوق العاده است.

  فایلهای وکتور را بافرمت های AI , EPS , WMF و… خواهید یافت  ، معمولا برای استفاده از این گونه فرمت ها ، شما میتوانید از نرم افزارهایی از قبیل Adobe Illustrator , Corel , Photoshop و… استفاده نمایید.

  وکتورهای فایل های برداری هستند که هرچقدر هم ابعاد آنها تغییر دهید و یا بزرگنمایی داشته باشید دچار افت کیفیت نمیشوند. وکتور چیست ؟

  در صورت باز کردن این فایل ها در نرم افزار Adobe Illustrator و Corel فایل ها به صورت لایه بازاجرا می شود و شما می توانید هرگونه تغییری در فایل بدهید بدون پایین آمدن کیفیت .

  اما در صورت باز کردن در نرم افزار فتوشاپ این فایل ها را تنها میتوان بزرگ و کوچک کرد و امکان ویرایش برای شما را نخواهند داشت. وکتور چیست ؟

 • شما در حال طراحی یک کارت ویزیت هستید و به جای استفاده از عکس در پس زمینه میخواهید تا یک تصویر گرافیکی خلاقانه داشته باشید، بهترین گزینه برای شما وکتور گرافیکی است.

  اگر میخواهید اطلاعاتی در خصوص یک شرکت ارائه نمایید که بخش های مختلفی از جمله تولید، فروش، بازاریابی، خدمات پس از فروش و غیره دارد و نمیخواهید از عکس استفاده نمایید، بهترین گزینه وکتورهای گرافیکی هستند.

  در حال ایجاد یک بروشور راهنما برای مشتریان هستید تا به آنها آموزش دهید که چگونه از محصول و یا سایت شما استفاده نمایند، برای چنین کاری قطعا بایستی از وکتور گرافیکی استفاده نمایید.

  تنوع و استفاده از وکتورها بخصوص در فضای وبسایت ها و شبکه های اجتماعی بسیار گسترده است و ارائه محتوای شما را بسیار جذاب و با کیفیت میکند.

  حتی در صنعت چاپ و تبلیغات و برای اموری همچون چاپ روی پارچه، بیلبورهای تبلیغاتی و غیره نیز وکتورها بسیار نقش موثری دارند.