وکتورهای منحصر به فرد
مجموعه ای از وکتورهای کاربردی و لایه باز

ارائه قدرتمند و حرفه ای در دنیای گرافیگ 🙂

مجموعه ای بی نظیر از وکتورها و تصاویر برداری برای تولیدات گرافیکی و موشن

%۱۰۰ لایه باز

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

قالب های چاپی

استاندارد چاپ

قالب های چاپی

تنوع فرم بندی

 • وکتورها در حال حاضر در بخش های زیادی از صنعت چاپ، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ نقش ایفا میکنند.

  وکتورها را میتوان به عنوان یکی از جذاب ترین المان های بصری معرفی نمود که علاقمندان بسیاری را برای خود دارند و ارتباط مخاطبین نیز با آنها فوق العاده است.

  فایلهای وکتور را بافرمت های AI , EPS , WMF و… خواهید یافت  ، معمولا برای استفاده از این گونه فرمت ها ، شما میتوانید از نرم افزارهایی از قبیل Adobe Illustrator , Corel , Photoshop و… استفاده نمایید.

  وکتورهای فایل های برداری هستند که هرچقدر هم ابعاد آنها تغییر دهید و یا بزرگنمایی داشته باشید دچار افت کیفیت نمیشوند. وکتور چیست ؟

  در صورت باز کردن این فایل ها در نرم افزار Adobe Illustrator و Corel فایل ها به صورت لایه بازاجرا می شود و شما می توانید هرگونه تغییری در فایل بدهید بدون پایین آمدن کیفیت .

  اما در صورت باز کردن در نرم افزار فتوشاپ این فایل ها را تنها میتوان بزرگ و کوچک کرد و امکان ویرایش برای شما را نخواهند داشت. وکتور چیست ؟

 • شما در حال طراحی یک کارت ویزیت هستید و به جای استفاده از عکس در پس زمینه میخواهید تا یک تصویر گرافیکی خلاقانه داشته باشید، بهترین گزینه برای شما وکتور گرافیکی است.

  اگر میخواهید اطلاعاتی در خصوص یک شرکت ارائه نمایید که بخش های مختلفی از جمله تولید، فروش، بازاریابی، خدمات پس از فروش و غیره دارد و نمیخواهید از عکس استفاده نمایید، بهترین گزینه وکتورهای گرافیکی هستند.

  در حال ایجاد یک بروشور راهنما برای مشتریان هستید تا به آنها آموزش دهید که چگونه از محصول و یا سایت شما استفاده نمایند، برای چنین کاری قطعا بایستی از وکتور گرافیکی استفاده نمایید.

  تنوع و استفاده از وکتورها بخصوص در فضای وبسایت ها و شبکه های اجتماعی بسیار گسترده است و ارائه محتوای شما را بسیار جذاب و با کیفیت میکند.

  حتی در صنعت چاپ و تبلیغات و برای اموری همچون چاپ روی پارچه، بیلبورهای تبلیغاتی و غیره نیز وکتورها بسیار نقش موثری دارند.

نگاهی متفاوت در آموزش و ارائه محتوا

فست فود تولید محتوا

فست فود تولید محتوا

فست فود تولید محتوا ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

فست فود تولید محتوا چالشی برای رشد یا نابودی برند فست فود تولید محتوا چیست و چگونه بر فعالیت دیجیتال مارکتینگ یک برند تاثیر میگذارد؟ آیا میتوان همچون یک فست…

رنگ سازمانی در برندینگ

رنگ سازمانی در برندینگ

رنگ سازمانی در برندینگ ۲۰۰۰ ۱۲۸۶ drrjblog

رنگ سازمانی در برندینگ رنگ سازمانی و نماد گرایی رنگ سازمانی در برندینگ : رنگ ها دارای قدرت و انرژی هستند، در این مقاله به شما خواهیم آموخت که چگونه…

ابزار تولید محتوا | میکروفون

ابزارهای تولید محتوا میکروفون ها

ابزارهای تولید محتوا میکروفون ها ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

ابزارهای تولید محتوا میکروفون ها بازار داغ تولید محتوا و در این بین ابزارهایی که از اهمیت بالایی برخوردارند. امروز همه ما میخواهیم محتوای با کیفیت داشته باشیم. جالب اینجاست…

طراحی و چاپ کارت ویزیت

طراحی و چاپ کارت ویزیت

طراحی و چاپ کارت ویزیت ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

طراحی و چاپ کارت ویزیت نکات مهم برای داشتن یک کارت ویزیت خاص هر کجا که نیاز است معرفی رسمی از خودتان داشته باشید کارت ملی و یا شناسنامه را…