تقویم مناسبت های ایران بر اساس تاریخ شمسی

تقویم مناسبت های ایران

به شما کمک میکند تا براساس آن تقویم منظم داشته باشید، محتوای هدفمند و برنامه ریزی تولید کنید، مخاطبین خود را درگیر کنید.

تقویم مناسبت ایران

۱۰۰% لایه باز

استاندارد چاپ

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

تنوع فرم بندی

مناسبت های ایران

مناسبت های شمسی بر اساس تاریخ ایران باستان و نوین

تقویم مناسبتی | مناسبت های جهانی

«کوچولوهای ژانویه‌ای، امروز در خانه‌ام را زدند. و گفتند: روپوش زمستانی‌ات را بر تن کن و بیا بیرون تا بازی کنیم.» وینفرد سی. مارشال

منطقه‌ البروج: تا ۱۹ ژانویه برج جدی و برج دلو از ۲۰ ژانویه

نماد ماه تولد : سنگ، گل و درخت
سنگ ماه : گارنت

گارنت، مشتق شده از واژه‌ی لاتین granatum، به معنی دانه‌ی انار است. این سنگ به معنای دوستی و اعتماد ابدی است.

گل ماه : میخک قرنفلی، گل برفی

رنگ‌های مختلف میخک قرنفلی نشان‌دهنده‌ی معانی مختلفی هستند: قرمز به معنای عشق یا صورتی به معنای محبت است. گل برفی به امید و زیبایی اشاره دارد.

درخت ماه: صنوبر، نارون، سرو

آغاز سال نو میلادی

روز سال نو جشنواره ای است که در اکثر نقاط جهان در اول ژانویه، اولین روز سال در تقویم میلادی مدرن برگزار می شود.

۱ ژانویه نیز در تقویم جولیان روز سال نو است، اما این روز با تقویم میلادی یکی نیست. در حالی که بیشتر تقویم‌های شمسی (مانند میلادی و جولیان) سال را به طور منظم در انقلاب زمستانی شمالی یا نزدیک به آن آغاز می‌کنند، فرهنگ‌هایی که تقویم قمری یا قمری را رعایت می‌کنند روز سال نو خود را (مانند سال نو چینی و سال نو اسلامی) جشن می‌گیرند.

در روم پیش از مسیحیت بر اساس تقویم ژولیانی، این روز به یانوس، خدای دروازه ها و آغازها، که ژانویه نیز به نام او نامگذاری شده است، اختصاص داشت.

روز جهانی قانون کپی رایت

روز قانون حق نسخه‌برداری یا کپی رایت، که هر سال در اول ژانویه جشن گرفته می‌شود، برای همه خلاقان در نظر گرفته شده است تا از نقش قانون حق نسخه‌برداری در تضمین استفاده قانونی از آثار خود قدردانی کنند و مردم را تشویق به حمایت و حمایت از قانون حق نسخه‌برداری کنند.
آیا می دانستید که اولین قانون کپی رایت بیش از ۳۱۱ سال پیش توسط پارلمان بریتانیا وضع شد؟ قانون کپی رایت مجموعه‌ای از حقوقی است که به‌طور خودکار به شخصی که یک اثر اصلی را خلق می‌کند، تعلق می‌گیرد. این حقوق شامل بازتولید، آثار مشتق شده، توزیع، اجرای عمومی و نمایش و توزیع دیجیتال است. حق چاپ کلیه آثار ادبی، نرم افزارها، فیلم ها و آهنگ ها را در بر می گیرد.
حق نسخه‌برداری منحصر به سازنده است و از استفاده افراد دیگر از آثار آنها بدون اجازه جلوگیری می‌کند.

نگاهی متفاوت در آموزش و ارائه محتوا

طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

طراحی و چاپ کاتالوگ در میان ابزارهای بازاریابی و تبلیغات قدیمی ترین و شناخته شده ترین ابزارها کاتالوگ و بروشور هستند، در کشور ایران این ابزارها بسیار استفاده می شوند،…

پرسنا مشتری | شخصیت خریدار | مخاطب هدف

پرسونا مشتری چیست ؟

پرسونا مشتری چیست ؟ ۸۰۰ ۴۶۱ drrjblog

پرسونا مشتری چیست ؟ پرسنا مشتری یا بهتر بگوییم شخصیت خریدار ما چه کسی است؟ به جرات میگویم اولین گام قبل از شروع هرگونه فعالیت بیزینسی و حتی اجتماعی تعریف…

7 ست اداری برتر 1400

۷ ست اداری برتر ۱۴۰۰

۷ ست اداری برتر ۱۴۰۰ ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

۷ ست اداری برتر ۱۴۰۰ برای داشتن یک برند موفق و ایجاد یک فضای کسب و کار قابل اعتماد اول از همه بایستی زیر ساخت های درستی داشت. ۷ ست…

سوالات متداول

 • قطعا یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین ابزارهای تبلیغاتی برای هر کسب و کاری کارت ویزیت است. اما توجه داشته باشید این ابزار ساده نقش بسیار مهمی در کسب و کار شما دارد.

  شما در اولین ملاقات خود در یک جلسه کاری، میهمانی و یا در فضای خیابان ممکن است بخواهید پل های ارتباطی خود را در اختیار یک شخص قرار دهید.

  یک ویزیت خوب بهترین ابزار برای چنین کاری است اما به شرط آنکه این کارت بتواند ارزش های شخصی و تجاری شما از طریق سبک طراحی و جنس چاپ شده منتقل نماید.

  کارت ویزیت لایه باز میتواند دلیلی برای ملاقات بعدی شما باشد. یک طراحی جذاب و منحصر به فرد میتواند این سطح از برندینگ را به مخاطب منتقل نماید که ارزش های شما برای خودتان و مخاطبین تا چه اندازه است.

  من همیشه در صحبت های خودم در خصوص کارت ویزیت آن را شناسنامه شغلی افراد معرفی میکنم، چراکه هویت شما و اطلاعات مهم کسب و کارتان از طریق آن منتقل میشود.

 • کارت ها انواع مختلف و گوناگونی دارد. اصولا تعریف دقیقی برای آنکه شما از چه نوعی برای کسب و کارتان استفاده نمایید وجود ندارد، اما مدل های متعارفی هست.

  مثلا جنس کتان به علت خاص بودن، ابعاد و بافتی که دارد برای اشخاص همچون پزشکان، مهندسان، وکلا و افرادی از این دست بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

  جنس های جدیدتر همچون لامینت مات و براق هم برای سالن های زیبایی، نمایشگا هها و بطور کلی کسب و کارهای فروشگاهی بیشترین استفاده را دارد.

  جنس های خاص کارت ویزیت همچون PVC ، شیشه ای و غیره هم سلیقه ای هستند و اگر شما بخواهید هزینه های بالایی پرداخت نمایید قطعا میتواند نمونه ای خاص و منحصر به فرد برای شما باشد.

  استفاده از یک طرح خاص الویت اول در کارت ویزیت لایه باز است، شما با یک طراحی حرفه ای میتوانید کاری کنید که همیشه این کارت همراه مخاطب و یا مشتری شما باشد.

  طراحی مسئله مهمی است و رعایت استانداردهای چاپی و اطلاعات درج شده روی آن بسیار بالا است.

  توجه داشته باشید این طراحی زیبا و خاص در مرحله چاپ به مخاطب شما ارائه میشود و اگر کیفیت چاپ خوب نباشد، زحمات طراحی شما نیز از بین خواهد رفت.

 • طراحی کارت ویزیت برای هر نوع از کسب و کارها دارای اهمیت بالایی است، خلاقیت، رعایت استانداردها و از همه مهم تر ایده های نو در قالب بندی که موجب میشود یک طرح ماندگار داشته باشید.

  در مجموعه دکتر آر.جی بیش ۳۰۰ نمونه کارت ویزیت لایه باز با کیفیت بسیار بالا و بر اساس استانداردهای چاپی موجود است.

  این طرح ها بر اساس تخصص کسب و کار و بر اساس مدل طراحی دسته بندی شده اند. همگی لایه باز هستند و به راحتی میتوان آنها را ویرایش نموده و هر نوع تغییر فونتی، تصویری و قالب را در آنها پیاده سازی کرد.

  طرح های کارت ویزیت موجود در سایت مرتبا به روز رسانی شده و شما میتوانید فایل های خود را مرتبا ارتقاع دهید.

  توجه داشته باشید این طرح های گرافیکی توسط حرفه ای ترین طراحان و با بالاترین کیفیت ممکن ایجاد شده اند و شما هرگز مشابه آنها را ندیده اید. به کمک آنها میتوانید مشتریان خود را غافلگیر و یا کسب و کارتان را بهتر به مشتریان معرفی نمایید