طراحی وب سایت سریع

طراحی وب سایت سریع

طراحی وب سایت سریع

طراحی وب سایت سریع 1536 1024 drrjblog

طراحی وب سایت سریع

طراحی وب سایت سریع، نکاتی برای طراحی وب سایت سریع تر با نتایج بهتر

طراحی وب سایت سریع

در طراحی وب سایت یک واقعیت وجود دارد : اگر همه چیز را به خوبی برنامه ریزی نکرده باشید، پروژه وب سایت شما در محدودیت زمانی به نتیجه نخواهد رسید.

به عنوان مدیر یک وب سایت باید این نکته را در نظر داشته باشید که طراحی و بازچینی یک وب سایت تفاوتی با ساختار یک منزل مسکونی ندارد.

اصولاً در اجرای یک وب سایت همه مراحل ۵۰ درصد کندتر از آن چه پیش بینی شما است پیش می رود و این مسئله به دلیل چالش هایی است که در هنگام اجرا به دست می آورید.

یک آژانس طراحی وب، از الویت هایی است که اگر تیم کامل و متخصص داشته باشد می تواند برنامه ریزی شما را به خوبی هدایت کند و مشتریان را حتی درحین انجام کار سرویس دهی کند.

آن چه نیاز یک مدیر برای وب سایت موفق است، دقیقاً همین مسئله است. آن که شما در برنامه زمان بندی اجرائی خود صرفه جویی کنید.

طراحی وب سایت سریع

طراحی وب سایت سریع

اهداف خود را به روشنی به تیم مسئول پروژه اعلام کنید

شما می خواهید پروژه سایت خود را به یک تیم واگذار نمایید، حال این تیم زمانی می تواند پروژه را به خوبی انجام دهد که با دیدگان و برنامه شما به خوبی آشنا شده باشد تا مسائل را به درستی حل کند.

 • به تیم متخصص خود بگویید که مخاطب مورد نظر شما کیست
 • شما دقیقاً چه خدماتی به او ارائه می دهید

اگر تیم تولید محتوا و طراحی وب سایت شما مخاطب خود را به خوبی بشناسد، براساس نیاز او محتوای سایت را تولید و مخاطب را جذب سیستم می کند. این نکته مهمی است که نیاز سنجی انجام و بدانند شما چطور به مشتری کمک می کنید.

تیم داخلی خود را کوچک نگاه دارید

یک رهبر خوب می تواند پروژه شما را بررسی و در بین تیم های دیگر توزیع و پروژه را هدایت کند، این یعنی کاهش هزینه های اجرائی و بهبود عملکرد.

نکته کلیدی : یک پروژه وب سایت را با شخصیت های پویا و ذهن های فعال هدایت کنید، شما می توانید طراحی ها محتوا و یا ویژگی های خاصی را در پروژه کشف کنید.

با بهترین متخصصان پروژه را بررسی کنید

کارشناسان خوب و متخصصان وب دانش خود را در سایت به اشتراک می گذارند و این برای تیم پروژه بسیار ارزشمند است. به آن ها کمک کنید تا نقش خود را در پروژه به خوبی درک کنند. آن ها را به سمت نیاز مشتریان و مخاطبین هدف هدایت کنید.

بازخوردها را به درستی بررسی و تحلیل کنید

یک چالش بزرگ در مدیریت پروژه ها از دست دادن وقت با ارزش است. بازخورد ها یکی از مسائلی هستند که اغلب شرکت ها در پروژه های وب نادیده می گیرند و می تواند آسیب بسیاری در روند فعالیت پروژه در زمان بندی مناسب باشد.

زمان را سازماندهی کنید و بررسی بازخوردها و آمار و ارقام کوشا باشید تا پروژه شما به درستی حرکت کند.

در این مسیر بهترین زمان برای ارائه بازخوردها از نظر کیفی به تیم طراحی و توسعه وب را هم داشته باشید.

به بحث و بررسی در زمینه مراجعات و بازخوردها بپردازید تا هرگروه به خوبی درک کند جه اصلاحات و یا تغییراتی بایستی ایجاد کند تا روندکار بهتر شود.

طراحی وب سایت سریع

طراحی وب سایت سریع

پروژه وب سایت را بخشی از کار خود کنید.

طراحی و پیاده سازی وب سایت امری است که ممکن است حدود ماه ها یا حتی سال ها بسته به نوع پروژه زمان بر باشد و متأسفانه بسیاری از شرکت ها درگذشت این زمان وقت کافی برای تبادل اطلاعات بین مدیران پروژه و تیم طراحی نمی گذارند.

بسیاری از اتفاقات در روند فعالیت شرکت  می تواند بر روی وب سایت هم تأثیر گذار باشد.

به رفتار مشتریان واقع بین باشید

مراجعات، اهداف و حرکت افراد در وب سایت خود را به درستی بررسی نمایید. این آمار هستند که می توانند به درستی شما را به سمت اهداف درست هدایت کنند.

سایت را باز نگه دارید

در روند فعالیت ممکن است پروژه ای جدید به سایت اضافه شود که این امر ممکن است چند هفته زمان بری داشته باشد. حتماً برنامه ای اتخاذ کنید که مشتریان متوجه حرکت های پشت پرده نشوند و اختلالی در روند کاربری آن ها ایجاد نشود.

در عوض با تیم خود به گونه ای برنامه ریزی کنید که در زمان معین بهره برداری انجام و محصولی ماندگار به پروژه سایت اضاف شود.

 • چه چیز هایی بر زمان بری تأثیر می گذارد؟

بسیار مفید است که تمامی موانع و یا ساختار هایی که بر روند پروژه سایت تأثیرگذار به خوبی شناسایی کنیم.

 • یکی ازاین موارد نام تجاری و هویت برند است.

تفاوت زیادی بین یک طراحی لوگو سازمانی و هویت برند به خصوص در پیاده سازی آن به صورت استاندارد در یک سایت است.

اگر شما هویت سازمانی را به خوبی برای طراحان تشریح کنید در زمان بندی خود هم می توانید صرفه جویی قابل توجهی داشته باشید.

طراحی وب سایت سریع

طراحی وب سایت سریع

 • دارایی های تصویری شما چیست؟

توجه داشته باشید که تصاویر با کیفیت و مناسب می توانند تأثیر بسیاری بر روند رشد وب سایت شما داشته باشند و تصاویر بی کیفیت تنها بازاریابی شما را به عقب می اندازد.

 • محتوای سایت شما چیست؟

در اکثر موارد محتوا نیازمند کمک از بیرون سازمان است. محتوای خوب در رتبه بندی شما در گوگل تأثیرگذار است.این محتوا نرخ جذب و تبدیل مخاطبین شما را افزایش می دهد.

در مورد محتوا از نظر نوشتاری، تولید و کپی رایت دقت داشته باشید تا همه چیز به درستی انجام پذیرد. هیچ انتظاری نیست که شما در طراحی وب سایت صد در صد کامل و بی نقص باشید، بلکه مهم آن است که شما به بهترین شکل ممکن تا ۸۰ درصد از پروژه را انجام دهید.

توجه کنید که برنامه ریزی و رعایت زیر ساخت ها از اهمیت بالایی برخوردار است و وب سایت شما می تواند بخش مهمی از درآمد آنلاین شما را تأمین کند.

برای بهبود این عملکرد بهتراست تا فضایی مناسب و با تیمی متخصص همکاری داشته باشید و قبل از شروع کار به خوبی مطالعه داشته باشید.

طراحی وب سایت مناسب

این واقعیت که هر کسب و کاری برای موفقیت نیاز به یک وب سایت دارد، امری مسلم است اما تاقبل از ایجاد یک وب سایت شما نیاز دارید تا گام هایی را در این راه بردارید.

 • چرا به وب سایت نیاز دارید؟
 • وب سایت شما چه کاری انجام می دهد؟
 • این وب سایت چگونه به کسب و کار شما کمک می کند؟
 • چگونه مشتریان را جذب می کنید؟
 • بودجه شما چه میزان است؟

همه نیازمند وب سایتی هستند که ایجاد آن منجر به موفقیت شود. برای این کار زمان زیادی را صرف خواهید کرد و مهم است که به این کار علاقه مند باشید.

در این وب سایت ارزش ها و معیارهای کسب و کارتان چگونه تعریف می شود. درسال جدید و با توجه به استانداردهای وب درسال ۲۰۲۰ این مسائل همگی نیازمند دقت و بررسی است.

یک وب سایت هر چقدر هم عالی بهینه سازی شده باشد ولی طراحی ضعیف داشته باشد، بازهم دچار مشکل است.

پس استراتژی یک وب سایت موفق بسیار مهم است. همه ی وب سایت ها مثل شبکه های اجتماعی فیس بوک از ایده های کوچک متولد شدند. مثلاً فیس بوک برای برقراری ارتباط در سطحی جدید فعالیت خود را آغاز نمود.

طراحی وب سایت سریع

طراحی وب سایت سریع

وب سایت شما چگونه به نظر می رسد؟

اگر می خواهید وب سایت خود را توسعه دهید، عنصر جذب یکی از عناصر بسیار مهم است. اگر شما جذب کاربران را در طراحی وب سایت نادیده بگیرید قطعاً اتفاقات خوشایندی برای شما رخ نخواهد داد.

به طور مثال اگر شما از نظر گرافیکی و خلاقیت و به خصوص رنگ بندی مدل خود را طوری برنامه ریزی نمایید که چشم نواز باشد، کاربران وقت بیشتری را در وب سایت شما صرف خواهند کرد.

طراحی خوب حتی می تواند بر روی موتورهای جستجو تأثیر بگذارد تا شما در سطح بالاتری نسبت به رقبا دیده شوید. طراحی شما بایستی واکنش گرا بوده و در تمامی دستگاه ها به خوبی مشاهده شود.

امروز کاربران تنها از سیستم های کامپیوتری برای مشاهده سایت ها استفاده نمی کنند.

طراحی باید به گونه ای باشد که در تبلت، گوشی موبایل و سیستم به درستی مطالب قرار گیرد و کاربر با هر دستگاهی بتواند به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد.

پس تنها به محتوای خوب بسنده نکنید و به فکر طراحی مناسب هم باشید تا کارها به خوبی انجام پذیرد.