تولید محتوا با کیفیت و سرعت بالا

قالب شبکه های اجتماعی

ایده ها و محصولات فوق العاده برای تمامی بخش های کسب و کار
دنیای دیجیتال مارکتینگ، محصولات کاملا لایه باز در بیزینس ایده

طرح لایه باز

۱۰۰% لایه باز

استاندارد رسانه ای

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

تنوع فرم بندی

قالب پست اینستاگرام و مدیریت شبکه های اجتماعی

قالب ها، فرم بندی، آیکون و بنرهای تبلیغاتی، مجموعه ای بی نظیر و تخصصی

مقالات تخصصی تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوا خریدنی نیست

تولید محتوا خریدنی نیست

تولید محتوا خریدنی نیست ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

تولید محتوا خریدنی نیست تولید محتوا خریدنی نیست : تولید محتوا برای وبسایت، تولید محتوا در اینستاگرام، تولید محتوای انگلیسی، تولید محتوا و … امروز از این واژه ها بسیار…

رنگ سازمانی در برندینگ

رنگ سازمانی در برندینگ

رنگ سازمانی در برندینگ ۲۰۰۰ ۱۲۸۶ drrjblog

رنگ سازمانی در برندینگ رنگ سازمانی و نماد گرایی رنگ سازمانی در برندینگ : رنگ ها دارای قدرت و انرژی هستند، در این مقاله به شما خواهیم آموخت که چگونه…

تولید محتوا با موبایل

تولید محتوا با موبایل

تولید محتوا با موبایل ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

تولید محتوا با موبایل : سریع، اقتصادی و با سرعت بازنشر میشود و میتواند بسیار سودمند باشد

سوالات متداول

 • یکی از مهمترین ضرورت های مدیریت محتوا در فضای آنلاین تولید محتوای با کیفیت و حرفه ای است. داشتن قالب ها و ابزارهای لازم در این زمینه علاوه بر آنکه کار شما حرفه ای تر میکند، سرعت رشد و بازدید شما را نیز به شدت افزایش میدهد.

  قالب های شبکه های اجتماعی از جمله قالب پست اینستاگرام از جمله محصولاتی هستند که میتوانند در ارائه محتوای گرافیکی و حرفه ای تر به شما کمک نموده و شما را از دردسرهای طراحی نجات دهند.

 • اگر در پیج های حرفه ای اینستاگرام گشتی بزنید، متوجه خواهید شد که تمامی آنها دارای یک فرم بندی مشخص در ارائه محتوا هستند که این فرم بندی کمک میکنه تا کیفیت و ساختار محتوای شما از نظر هویت برند و جذب در دید مخاطب بیشتر قرار بگیره.

  قالب ها بسته یا مجموعه ای هستند که شما به راحتی در فتوشاپ میتوانید تصاویر مورد نظر را جایگزین و متن را تغییر دهید و حتی رنگ ها را به سبک دلخواه درآوردید و سپس محتوای خود را به صورت پست اینستاگرام، فیسبوک و یا توییتر یا هر شبکه های که در نظر دارید منتشر نمایید.

  وظیفه قالب پست اینستاگرام همینه، سامان بخشیدن به ارتباط چشمی مخاطب و توانایی برقراری ارتباط با او که در اصطلاح تخصصی به این موضوع رابط کاربری گفته میشه.

  رابط کاربری توسط طراحان گرافیک ایجاد میشه و بسته به نوع شغل شما، تخصص و محصولات و از همه مهم تر هویت برند شما توسعه پیدا میکنه.

 • یکی از برترین هدایا فتوشاپ به کاربران ایجاد امکانات اشتراکی است. ر واقع یک طراح گرافیک حرفه ای کارهایی را انجام میدهد که برای کاربران آماتور امکان پذیر نیست.

  حال این طراحان با استفاده از ابزارهایی در فتوشاپ به اسم اکشن ها و اشیا هوشمند برای شما فضایی را فراهم میکنند که تنها با یک کلیک شما میتوانید همان خروجی با کیفیت را داشته باشید.

  قالب های پست اینستاگرام ما به همین شکل هستند. طراحی انجام شده و شما با یک کلیک میتوانید تصاویر خود را در قالب مورد نظر جای دهید.

  این جای گذاری بسیار ساده انجام میشود و تصویر شما دقیقا در قالب پست اینستاگرام جای میگیرد. حتی رنگ ها را میتوانید بر اساس سلیقه و یا رنگ سازمانی خود تغییر دهید.

  محل قرار گرفتن لوگو و نوشته ها در قالب پست اینستاگرام شما مشخص است. شما تنها باید متن مورد نظر خود را نوشته و اکنون محتوای شما در اینستاگرام بسیار حرفه ای و جذاب خواهد بود.

 • تمامی محصولات قرار گرفته در سایت دکتر آر.جی بصورت پکیج های کامل برای قالب اینستاگرام است.

  شما با خرید هر محصول تنها یک فرم قالب نخواهید داشت و بطور کلی میتوانید برای هر محتوایی یک طرح خواص را مورد استفاده قرار دهید.

  در پکیج قالب پست اینستاگرام شما بین ۹ تا ۵۰ قالب متفاوت را در اختیار خواهید داشت. این پکیج کمک میکند تا محتوای آموزشی، ویدئو، گرافیکی، موشن و یا هر مجموعه ای از شما در یک قالب باشد و علاوه بر آنکه مخاطب سبک محتوایی یکنواختی را خواهد دید بتواند از بین موضوعات پیج محتوای مورد علاقه خود را تشخیص دهد.

  در بین محصولات اینستاگرامی موجود پکیج قالب پست اینستاگرام را میتوانید بصورت تخصصی و یا عمومی انتخاب نمایید.

  پکیج اینستاگرام تخصصی مربوط به گروه های شغلی خاص است و میتواند در یک سبک خاص مورد استفاده قرار بگیرد، مثلا گروه شغلی غذا و یا زیبایی.

  اما پکیج قالب پست اینستاگرام عمومی شامل بست های متعددی است شما بر اساس نیاز خود میتوانید طراحی آن را شخصی سازی کرده و مورد استفاده قرار دهید.

  این پکیج ها برای تعداد نامحدود پیج اینستاگرام قابل استفاده است و میتواند برای شما کاربردهای زیادی را بهمراه داشته باشد.

 • اپلیکیشن طراحی قالب پست اینستاگرام تنها به یک ابزار ختم نمیشود. شما میتوانید با اپلیکیشن های زیادی کار کنید که ما آنها را در بخش ابزارها بطور کامل توضیح داده ایم.

  اما نکات مهمی وجود دارد که از نظر تکنیکی بایستی از آن آگاهی داشته باشیم. مثلا کیفیت خروجی.

  اپلیکیشن طراحی قالب پست اینستاگرام مثل موجو، اینشات، استوری مو، ویوا ویدئو و غیره هستند. اما نکته مهم درباره آنها کیفیت خروجی است.

  شما میتوانید با این ابزارها پست ها و استوری های جذابی راتولید نمایید هم در قالب متنی، عکس، ویدئو و هم در قالب موشن گرافیک.

  اما منظور ما در خروجی با کیفیت میزان ارزش تصویری نیست، شما بایستی در قالب و فرم بندی پیج اینستاگرام در یک مسیر مشخص گام برداشته و حرکت نمایید.

  با استفاده از این اپلیکشن ها شما تنها پست های زیبایی خواهید داشت اما نمیتوانید فرم بندی واحدی داشته باشید.

  با استفاده از قالب های پست اینستاگرام دکتر آر.جی شما خواهید توانست تا یک فرم بندی واحد را داشته باشید. حال اگر امکان استفاده از فتوشاپ را دارید میتوانید پست های خود را به دلخواه و سریع ویرایش نمایید در غیر اینصورت شما گرفتن خروجی PNG از قالب پست اینستاگرام میتوانید این فرم را در گوشی موبایل ذخیره و به کمک اپلیکیشن طراحی قالب پست اینستاگرام بسیار سریع محتوای یکنواخت و با کیفیت تولید کنید.