قدرت طراحی گرافیک

قدرت طراحی گرافیک

قدرت طراحی گرافیک 1536 1024 drrjblog

قدرت طراحی گرافیک

قدرت طراحی گرافیک در کسب و کار : طراحی گرافیک چگونه به کسب و کارها کمک می کند ؟

شما می خواهید همه ی کارهایی که می توانید را به کمک کسب و کارتان انجام دهید. اما چگونه باید از طراحی گرافیک در این حوزه استفاده کنید؟ در این مقاله ما شما را به عمق دریای طراحی گرافیک خواهیم برد و می آموزید چگونه به این وسیله کسب و کار خود را ایجاد کنید و به سطح موفقیت برسانید.

شما ابزارهای گوناگونی در کسب و کارتان دارید، از جمله بازاریابی، تحقیق و توسعه و ارائه محصولات که همه به طراحی گرافیک در کسب و کار می رسد.

در تمام موارد ذکر شده تنها یک وسیله است که می تواند کسب و کار شما را به سطح جدیدی از موفقیت برساند، طراحی گرافیک.

پس با دکتر آر.جی همراه شوید تا شیوه های مختلف طراحی گرافیک در کسب و کارها را بشناسید.

راه نجات شما در شبکه های اجتماعی

قالب اینستاگرام بلاگری Modern Kit

قدرت طراحی گرافیک

انواع فایل لایه باز برای مدیریت شبکه های اجتماعی در فروشگاه بیزینس ایده

رسانه های اجتماعی یکی از بهترین ابزارهای برای ارتباط مؤثر با مخاطبین هستند، اما تنها در صورتی این امر امکان پذیر است که شما در این فضا دیده شوید.

تصاویر کلیدی برای اتصال شما به مخاطبین هستند.۹۰  درصد از اطلاعات منتقل شده به مغز بصری هستند و ۷۰ درصد مردم به اطلاعات بصری بیشتر از متن جذب می شوند. از جمله این تصاویر بصری می توان به گرافیک در شبکه های اجتماعی اشاره کرد.

در اصل گرافیک به مخاطبین شما کمک می کند تا شما را ازبین ازدهام و شلوغی پست ها در شبکه های اجتماعی پیدا کنند. این مسئله باورکردنی است اگر بدانید:

 • -پست های تصویری در فیسبوک سه برابر بازخورد بیشتری نسبت به متن ها دارند.
 • -بازخورد پست های تصویر دار در توئیتر تا ۱۵۰ درصد بالاتر است.
 • -در پینترست تصاویر می توانند تا ۶۳% افزایش ارتباط به وبلاگ داشته باشند.

اگر می خواهید در اختلال شبکه های اجتماعی موفق باشید حتما طراحی گرافیک را در استراتژی خود داشته باشید. مثلا می خواهید محصول جدیدی معرفی کنید. این روزها تمام محصولات جدید در اینستاگرام رونمایی می شوند تا مخاطبین را به سمت محصول سوق دهند.

ارسال تصاویر از روند تولید به همراه نوشتارهای طراحی شده می تواند عناصر کلیدی ارتباط با مشتریان باشد و یک رویداد بزرگ را در فضایی جدید برای شما به ارمغان داشته باشد. پس به این وسیله مشتریان خود را هیجان زده کنید و به فالوورهای خود بیافزایید.

نکته مهم : طراحی گرافیک می تواند در شبکه های اجتماعی به شما کمک کند و استفاده از آن و ایستادن در شبکه های اجتماعی می تواند کسب و کار شما را به سطح بهتری منتقل کند.

طراحی گرافیک دنیای متنوعی ایجاد می کند

پاورپوینت آماده معرفی و ارائه EXOTIC

قدرت طراحی گرافیک

متنوع ترین مجموعه قالب های ارائه همچون پاورپوینت در فروشگاه بیزینس ایده

در حوزه کسب و کار شما اطلاعات زیادی وجود دارد که می توانید با دنیای بیرون به اشتراک بگذارید. اطلاعاتی مثل آمار فروش، نقل و انتقالات، جمعیت مخاطب که می توان آن ها را به سرمایه گذاران و مردم ارائه نمود.

اما نه در قالب نوشتارهای خسته کننده و گیج کننده این اطلاعات می توانند بسیار تأثیرگذار ارائه شوند اگر به صورت نمودارهای گرافیکی، اینفوگرافی و تصاویر دسته بندی شده ارائه شود، زیرا هیچ کس نمی خواهد با دنیایی از کلمات و بلوک های متنی گلوله باران شود و خسته از اطلاعات باشد.

پس برای ارائه اطلاعات و آمار و ارقام باز هم پاسخ استفاده از طراحی گرافیک در کسب و کار است.

توانمند سازی طراحی گرافیک موجب می شود تا شما اطلاعات خود را به ذهن مخاطب پانچ کنید

ارائه اطلاعات به صورت نموداری و اینفوگرافیک در رسانه های اجتماعی موجب جمع آوری اطلاعات از سمت مخاطبین و توسعه منافع شما می شود و آمارهای دقیق نشان می دهد که ارائه اطلاعات گرافیکی تا ۱۲% موجب افزایش فالوورهای شما می شود.

حتی برای معرفی یک محصول جدید، دستورالعمل ها را به صورت اینفوگرافیک آماده کنید تا مخاطب بهتر بتواند آن را متوجه و درک کند.

برای ارائه حجم بالای اطلاعات هیچ راهی بهتر از طراحی گرافیک در کسب و کار نیست.

با طراحی گرافیک فضای کسب و کارتان را توسعه دهد

موکاپ بسته بندی قهوه Caffee Mockups

قدرت طراحی گرافیک

انواع موکاپ لایه باز برای ارائه طراحی های قدرتمند و حرفه ای

هنگامی که شما در حال معرفی  استارت آپ ها و یا گام های جدید در حوزه کسب و کار هستید هیچ چیز مهمتر از تأثیر بر سرمایه گذاران نیست. شما در حضور سرمایه گذاران به کمک طراحی گرافیک می بایست ارزش برند خود را به خوبی نمایش دهید تا آن ها بدانند که چرا باید منابع خود را در شرکت شما سرمایه گذاری کنند.

گرافیک درکنار سخنرانی حرفه ای یعنی ایجاد فضای بیشتر برای کسب و کار طراحی گرافیک نه تنها موجب جذب توجه بصری می شود، بلکه نشان می دهد که چگونه می توانید به طور واضح و مؤثر ارتباط برقرار کنید.

نکته مهم: به عنوان یک کسب و کار شما نیاز به پول و سرمایه گذاری دارید و باید آن را به هر طریقی جذب کنید. حال اگر می خواهید این پول را داشته باشید بایستی طراحی گرافیک درکسب و کار خود را به خوبی داشته باشید.

طراحی گرافیک به ایجاد نام تجاری شما کمک می کند

موکاپ ست اداری your Passion

قدرت طراحی گرافیک

به روزترین قالب های ست اداری لایه باز در فروشگاه بیزینس ایده

نام تجاری شما مثل یک DNA شرکتی عمل می کند. شما یک شرکت هستید و DNA به مشتریان شما می گوید که چه ساختاری دارید و چه کاری انجام می دهید. چرا آن ها باید با شما کارکنند؟ جواب در طراحی گرافیک برای کسب و کارتان است.

عناصر بصری برند شما که بخشی از هویت برند نیز هستند می توانند نام تجاری را ایجاد یا آن را شکست دهند. به همین دلیل است که شما بایستی برروی یک طراحی گرافیک قدرتمند سرمایه گذاری کنید.

پس قبل از شروع به دریافت خدمات طراحی ابتدا کمی تحقیق کنید.

از خودتان سؤالاتی بپرسید که باعث می شود به عنوان صاحب کسب و کار آگاه تر شوید :

 • اگر نام تجاری من یک فرد بود، چه کسی بود؟
 • آیا می توان نام تجاری من را در سه کلمه توصیف کرد؟
 • نقطه یا قدرت تفاوت من چیست؟
 • اگر برند من حرف می زد، چه چیزی می گفت؟
 • نام برند من بهتر از دیگر رقبا است؟

واضح تر، می توانید بگویید که چه کسی هستید و به مخاطبین خود چه می گویید. همه ی این پاسخ هارا بایستی بتوانید در برند تجاری خود مشاهده کنید.

حال که می دانید شخصیت شما چیست، بهتراست آن را در دنیای گرافیکی خلق کنید و تصویر برند تجاری خود را ایجاد کنید. به وسیله آن با مخاطبین ارتباط برقرارکنید و درگیر شوید. از جمله آن ها:

 • لوگو : لوگو یا نشان تجاری شما مهم ترین عنصر طراحی شرکت است.مردم آن را درذهن می سپارند و به وسیله آن با شما ارتباط برقرار می کنند.
 • وب سایت : سایت شما خانه آنلاین شمااست، مردم شما را دراین فضا جستجو می کنند و باید انعکاسی از هویت برند تجاری شما باشد.
 • رنگ سازمانی : شما درهمه جا باید یکرنگ باشید.رنگ شما بالاترین درصد ارتباط ذهنی و معرف نوع شخصیت برند تجاری شما است.بدون آن شما در ذهن ها ثبت نخواهید شد.
 • فونت و تایپو گرافی : گرافیک یعنی تمام شخصیت شما نوشته ها بخش مهمی از آن هستند،فونت ها زبان تصویر هستند و مهم است که شما درهمه جا بایک زبان سخن بگویید.

این عناصر تصویری به عنوان چهره شرکت شما و چهارچوب برقراری ارتباط شما هستند

هنگامی که آن ها را طوری طراحی کنید که با نام تجاری شما همخوانی داشته باشند، می توانید کسب و کار خود را به یک گام بزرگ یعنی برندینگ وارد کنید.

طراحی گرافیک به پیروی مشتریان بالقوه کمک می کند

بروشور تبلیغاتی شرکتی و خدماتی Rome

قدرت طراحی گرافیک

از کارت ویزیت تا بروشور و کاتالوگ های تبلیغاتی لایه باز در فروشگاه بیزینس ایده

هنگامی که فردی در اثر یک تماس با شما آشنا می شود، شما می خواهید که او شما را پیدا کند و او هم می خواهد که بهتر شما را بشناسد و بهترین راه حل طراحی گرافیک در کسب و کار است.

دارائی های بازاریابی به خوبی طراحی می شوند، کارت ویزیت ها، بروشورها، کاتالوگ ها که برای رشد کسب وکار بسیار مهم هستند، زیرا آن ها درجیب مشتریان شما باقی می مانند.

آنها حتی موجب مشخص شدن ارزش های شما می شوند. همه چیز باید به گونه ای طراحی شود که ارزش های شما را در بازاریابی به خوبی نمایش دهند. اگر می خواهید دارایی های بازاریابی خود را به گونه ای طراحی کنید که نتایج خوبی به دست آورید، باید به نکاتی توجه کنید:

 • -هویت برند خود را درهمه جا به صورت یکپارچه حفظ کنید زیرا در ارتباطات شما بسیار مهم است، اطمینان حاصل کنید که لوگو، رنگ سازمانی، فونت، شمارها همه یکسان هستند.
 • -همه چیز را گرافیکی کنید، در بروشورها و کاتالوگ های خود مشتریان را به رگبار کلمات نگیرید و مطمئن شوید که اصل مطلب را ارائه نموده اید.

اطلاعات تماس را فراموش نکنید. شما می خواهید اطلاعات تماس را در کارت ها ، کاتالوگ بروشور و حتی بسته بندی ها قراردهید. آدرس سایت، یک شبکه مهم اجتماعی، شماره تماس همه مواردی هستند که می تواند در نقطه ای شما حضور ندارید برایتان مشتری را به ارمغان بیاورد.

قدرت طراحی گرافیک

نکته پایانی: قدرت طراحی گرافیک

طراحی گرافیک در کسب و کار ازاهمیت بسیار بالایی برقرار است و اگر به آن در اولویت های خود نگاه نکنید در بازار دچار مشکل خواهید شد. مشاوره کسب و کار در الویت هر شغلی طراحی گرافیک را می داند زیرا که پوشش شما و تصویر ذهنی شما در جامعه است.

یک گرافیک قدرتمند می تواند هزینه های بازاریابی و تبلیغات شما را به شدت کاهش و شما را به گام های مهمی در حوزه فعالیت های تجاری ارتقاع دهد.