نمونه کارت ویزیت های بزرگان

نمونه کارت ویزیت های بزرگان

نمونه کارت ویزیت های بزرگان

نمونه کارت ویزیت های بزرگان 1536 1024 drrjblog

نمونه کارت ویزیت های بزرگان

نمونه کارت ویزیت های بزرگان، کارت ویزیت های معروف ترین افراد در جهان

یکی از راحت ترین و البته بهترین شیوه هایی که می توانید خودتان و کسب و کارتان را به دیگران معرفی کنید کارت ویزیت است. کارت ویزیت هم مانند دیگر نمونه های تبلیغاتی دارای نمونه هایی است که می توان از آن ها به عنوان مدل جهانی یاد کرد.

اکنون به بررسی ویزیت های افراد مشهور در جهان خواهیم پرداخت. بررسی این کارت ویزیت ها می تواند نکات مهمی را در زمینه طراحی کارت ویزیت به ما یاد آوری کند.

کارت ویزیت استیوجابز :

نمونه کارت ویزیت

نمونه کارت ویزیت

استیوجابز یک میزاث جهانی دارد و آن هم طراحی ساده و شیک است. از لباس های ساده و لینک سیاهش تا رسیدن به مک بوک و گوشی های هوشمند اپل، جابز نه تنها یک تاجر نابغه بود، بلکه می دانست پدیده طراحی (چگونه درکسب وکار استفاده نماید).

پس تعجب آور نیست که او با کارت ویزیت کسب و کارش هم همین برخورد را داشته باشد. کارت ویزیت استیو جابز مثل محصولات اپل بود : ساده، براق و شیک و عمدتاً دارای فضای خالی سفید.

طراحی لوگو اپل با رنگ خاکستری در گوشه ای از کارت شاید تنها تزئیین این کارت ویزیت بود.

تنها عنصری که این کارت ویزیت را از یکپارچگی نجات می داد، لوگو اپل بود که به درخواست شرکت رنگی چاپ شده بود و یک طرح رنگین کمانی داشت.

نکات مهمی که از طراحی کارت ویزیت استیوجابز می توان آموخت :

  • طرح های ساده مؤثر و بی انتها هستند.
  • اگر می خواهید تمام عناصر کارت ویزیت خود را ساده طراحی کنید، حتما یک عنصر محرک را در کارت خود جای دهید.

کارت ویزیت اندی وارهول :

نمونه کارت ویزیت

نمونه کارت ویزیت

اندی وارهول یکی از هنرمندان خلاق تاریخ در جهان بوده است. نقاشی های خاص او روی ظروف و سطوح مختلف زبان زد جهانی هستند.

اندی تمام ایده های جالب برای یک کارت ویزیت سنتی را رعایت کرده بود، تا همانند آثار هنریش کارت ویزیت او هم از حالت چاپی به حالت دستی درآمده و از رنگ های مورد علاقه اش استفاده کرده بود، گویی کارت ویزیت را با دست امضا کرده بود تا ارائه دهد.

نکته آموزنده از کارت ویزیت اندی وارهول چیست؟

  • کارت ویزیت شما باید انعکاسی از شخصیت شما باشد. بنابراین خلاقیت خود را به کار بگیرید. کارتی منحصر به فرد، جسورانه و شخصی طراحی کنید تا معرف شما به مخاطبین شما باشد.

ایوان ویلیا فر :

نمونه کارت ویزیت

نمونه کارت ویزیت های بزرگان

شاید بسیاری از شما ایوان ویلیافر را نشناسید، ولی امپراطوری او را حتمامی شناسید، او یک کارآفرین اینترنتی است و مدیر عامل سابق توییتر.

ویلیافر در طول دوران مدیریت خود توانست یک شبکه اجتماعی جدید با برندی جهانی به دنیا معرفی کنذ. وقتی می خواهید فردی را در اینترنت دنبال کنید، علامت پرنده توییتر را حتماً در کنار رسانه های خود خواهید یافت.

ویلیافر در طراحی طوری عمل می کرد که آرم همیشه بیشتر از دیگر عناصر خود را معرفی نماید.

نکات مهمی که می توان از ویلیافر در طراحی کارت ویزیت آموخت :

  • کل طراحی را به گونه ای انجام دهید که مطمئن شوید آرم یا لوگو شما در نقطه کانونی توجه قراردارد. مخصوصاً اگر کسب و کار شما به گونه ای است که مردم آن را با نمادش تشخیص می دهند.
کارت ویزیت

فروشگاه کارت ویزیت

کارت ویزیت ریچارد نیکسون :

نمونه کارت ویزیت

نمونه کارت ویزیت های بزرگان

نیکسون یکی از سخاوتمندترین ریاست جمهوری های آمریکا است. طراحی کارت ویزیت او همان گونه ای است که از یک رئیس جمهور انتظاراتی می رود. یک کارت ویزیت کم رنگ اما قوی، ساده و سنتی.

امضا او برروی کارت ویزیت مشخص است و در مرکز کارت ویزیت او قرار دارد.

درس مهمی که در کارت ویزیت نیکسون وجود دارد :

  • برخی از حرفه ها وشغل ها نیازمند طراحی کلاسیک و سنتی هستند، با افزودن امضا خود به طراحی کمک می کنید تا کارت ویزیت شما منحصر به فرد و کاملاً مشخص شده و برافراد تأثیر عمیقی بگذارد.

کارت ویزیت والت دیزنی :

نمونه کارت ویزیت

نمونه کارت ویزیت های بزرگان

والت دیزنی یکی از پیشگامان انیمیشن بود. او مرزهای انیمیشین را با نگاهی نو درجهان متحول ساخت.

والت دیزنی برای ساخت یک برند جهانی و معرفی داستانش به جهانیان از داستان های پایدار و محبوب استفاده کرد. شاید او به عنوان مدیر یک مؤسسه هنری سرگرمی شناخته شود ولی از ابتدا یک کاریکاتوریست بود.

کارت ویزیت های او ابتدا طرحی از هنر خودش پشت میز طراحی بود سپس ازکارت ویزیت خود هم برای معرفی و از اطلاعات تماس استفاده می کرد و هم برای نمایش هنر و استعدادش .

نکات طراحی در کارت ویزیت والت دیزنی :

  • کارت ویزیت تنها وسیله ای برای نمایش اطلاعات تماس نیست، بلکه وسیله ای برای نمایش هنر و استعداد شما و معرفی شخصیت کاریتان است.
  • پس اگر یک عکاس هستید، مکانیک یا حتی سازنده جواهرات استعداد خود را در کارت ویزیت نمایش دهید.

کارت ویزیت بیل گیتس :

نمونه کارت ویزیت

نمونه کارت ویزیت های بزرگان

امروز یکی از برندهای شناخته شده در جهان مایکروسافت است و بنیان گذار آن بیل گیتس است. اما در سال ۱۹۷۵ که بیل گیتس کسب و کار خود را آغاز نمود، در این جد جهانی شناخته شده نبود.

کارت ویزیت بیل گیتس از سال ۱۹۷۰ با رنگ نارنجی و طلایی و با آرم اولیه ی مایکروسافت طراحی شده بود. شاید این کارت ویزیت ساده باشد، ولی با رنگ بندی گرم خود جذابیت خاصی همراه دارد.

نکات مهم در طراحی کارت ویزیت بیل گیتس :

  • کارت ویزیت او یک سمبل طراحی در سال ۱۹۷۵ است و قابل مقایسه با طرح های ۲۰۱۹ نخواهد بود.
  • مسئله مهم دیگر آن که اجازه دهید با رنگ بندی ها مردم احساس درونی شما را لمس و پذیرای آن باشند.

کارت ویزیت The beatles

نمونه کارت ویزیت

نمونه کارت ویزیت های بزرگان

مسلماً در تاریخ موسیقی جهان هیچ گروهی وجود ندارد که چنین تأثیر ماندگاری را مانند جان لنون، پل مک کارتی، جورج هریسون و رینگو استار ایجاد کرده باشد.

اما قبل از آن که بتیل ها در کل جهان اجرا داشته باشند، آن ها تنها یک گروه محلی ساده بودند. و کارتی که می بینید نمایش کسب و کار آن ها بود. بیانگر یک گروه ساده و محلی که در نمای کارت ویزیتشان هم منعکس شده بود.

درس مهم در طراحی کارت ویزیت آن ها :

  • مهم نیست چه کسی هستید و در چه جایی از جهان ایستاده اید، کارت ویزیت شما بیانگر شخصیت و وسیله معرفی شما است. به آن اهمیت دهید و حتما کارت ویزیت خود را داشته باشید.

نگاه به بزرگان جهان حتی در زمینه کارت ویزیت می تواند آموزنده باشد. نکاتی که در خصوص کارت ویزیت یاد گرفتید را حتماً برای خود استفاده کنید و باز هم می گوییم نکته مهم درخصوص کارت ویزیت :

کارت ویزیت شناسنامه شغلی شما است

کارت ویزیت

فروشگاه کارت ویزیت