در ارائه مطالب خود حرفه ای باشید

قالب ارائه

فراتر از دانشگاه، کاربردی و توسعه کسب درآمد فردی و سازمانی

۱۰۰% لایه باز

PPTX, Key, Google

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

تنوع فرم بندی

یک ارائه قدرتمند و تاثیرگذار

آموزش آنلاین، سمینار، همایش، گزارشات سازمانی، پایان نامه و …

مقالات تبلیغات، محتوا و دیجیتال مارکتینگ

استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام و استراتژی بازاریابی

استوری اینستاگرام و استراتژی بازاریابی ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

استوری اینستاگرام و استراتژی بازاریابی استوری اینستاگرام و استراتژی بازاریابی : استوری اینستاگرام یک نگاه اجمالی بر شخصیت برند تجاری و یا شخصیت اینستاگرامی نمایش میدهد. در اینجا به استراتژی…

کارشناس تولید محتوا

کارشناس تولید محتوا

کارشناس تولید محتوا ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

کارشناس تولید محتوا کارشناس تولید محتوا : امروز در بسیاری از شرکت ها با آگهی استخدام نیروی تولید محتوا یا کارشناس تولید محتوا روبرو می شوید، ولی واقعاً این نیرو…

تولید محتوا

پادشاه کسب و کار تولید محتوا

پادشاه کسب و کار تولید محتوا ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

پادشاه کسب و کار تولید محتوا پادشاه کسب و کار تولید محتوا : داستان تولید محتوا به زمانی با میگردد که نخستین انسان توانست تعریفی از اعمال خود داشته باشد.…

سوالات متداول

 • یکی از پرکاربردترین کلزومات در دنیای دیجیتال مارکتینگ و ایونت مارکتینگ ها امروز قالب های ارائه هستند. در گذشته تنها جهت ارائه پایان نامه های دانشجویی سر و کار پاورپوینت ها ظاهر میشد، اما امروز بیشتر از دانشجو و دانش پذیر، اساتید نیازمند قالب های ارائه هستند.

  قالب ارائه که عموما در کشور ما بوسیله پاورپوینت در نرم افزار آفیس ایجاد میشود یک الگوی ترکیبی از متن، تیترها، تصاویر، اینفوگرافیک و ویدیو است که میتواند جذابیت یک ارائه را چندین برابر نماید.

  امروز در تمامی همایش ها، سمینارها، جلسات سازمانی و دوره های آموزشی بویژه آنلاین از قالب ارائه استفاده میشود.

  این قالب ها اصولا در جامعه ما با کیفیت بالایی طراحی و ارائه نمیشوند و به همین دلیل سخنران و یا ارائه دهنده بایستی مطالبی گیرا و تاثیرگذار داشته باشد تا بتواند یک مدیریت قدرتمند در جلسه خود داشته باشد.

  اما اینجا پایان ارائه های ضعیف است، قالب های پاورپوینت با کیفیت بسیار بالا در طراحی و در گروه های تخصصی میتوانند به شدت در مسیر جذب و بازار هدف به شما کمک نمایند تا چشم ها را به خود خیره نمایید.

 • پاورپوینت : یک نرم افزار جذاب ، ساده و با کیفیت که میتواند به شما در ارائه ها به شدت کمک نماید، اما طراحی آن بسیاز زمان بر و پر چالش است ، زیرا که حجم بالایی از مطالب را شما بایستی در چندین اسلاید و با کیفیت بالا ارائه نمایید که در همین مورد قالب های آماده پاورپوینت به شما کمک خواهند کرد.

  کی نوت : اگر از طرف داران مجموعه اپل هستید و میخواهید اسلایدهای حرف ای ارائه نمایید بایستی به کمک نرم افزار کی نوت این کار را انجام دهید.

  گوگل اسلاید : یکی از زیر مجموع های گوگل که به شما کمک میکند در کوتاه ترین زمان و با فرم های از پیش آماده و در موبایل و یا کامپیوتر به تولید اسلاید های با کیفیت بپردازید.

 • گزارشات سازمانی : حضور در جلسات سازمانی و ارائه گزارشات به بالا دستی ها میتواند به شدت استرس زا باشد، مگر آنکه از یک الگوی ارائه گزارشی و یا اینفوگرافیک حرفه ای و با کیفیت استفاده نمایید.

  معرفی محصول : اگر در یک جلسه بزرگ و یا سمینار به دنبال راهی برای معرفی محصول هستند قالب ارائه پاورپوینت یک گزینه بسیار تاثیرگذار و سودمند است که میتواند مخاطبین را به مشتری تبدیل نماید.

  سمینار، همایش ورویداد : اگر در زمینه سخنرانی مشغول هستید متوجه هستید که ارزش یک یک سخنرانی خوب در ارائه پاورپوینت شما است. اگر ارائه شما قدرتمند و حرفه ای باشد همه حضار در پایان جلسه بدنبال ان هستند تا پاورپوینت شما را داشته باشند.

  پایان نامه : ارائه یک پایان نامه حرفه ای به استاد که از نظر گرافیک، رنگبندی، جداول و اینفوگرافیک ها خلاقانه و تمام و کمال باشد میتواند تاثیر بالی بصری داشته و قبولی شما را تضمین نماید.