قالب ارائه
در ارائه مطالب خود حرفه ای باشید

یک ارائه قدرتمند و تاثیرگذار 🙂

آموزش آنلاین، سمینار، همایش، گزارشات سازمانی، پایان نامه و …

%۱۰۰ لایه باز

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

PPTX, Key, Google

قالب های چاپی

تنوع فرم بندی

 • یکی از پرکاربردترین کلزومات در دنیای دیجیتال مارکتینگ و ایونت مارکتینگ ها امروز قالب های ارائه هستند. در گذشته تنها جهت ارائه پایان نامه های دانشجویی سر و کار پاورپوینت ها ظاهر میشد، اما امروز بیشتر از دانشجو و دانش پذیر، اساتید نیازمند قالب های ارائه هستند.

  قالب ارائه که عموما در کشور ما بوسیله پاورپوینت در نرم افزار آفیس ایجاد میشود یک الگوی ترکیبی از متن، تیترها، تصاویر، اینفوگرافیک و ویدیو است که میتواند جذابیت یک ارائه را چندین برابر نماید.

  امروز در تمامی همایش ها، سمینارها، جلسات سازمانی و دوره های آموزشی بویژه آنلاین از قالب ارائه استفاده میشود.

  این قالب ها اصولا در جامعه ما با کیفیت بالایی طراحی و ارائه نمیشوند و به همین دلیل سخنران و یا ارائه دهنده بایستی مطالبی گیرا و تاثیرگذار داشته باشد تا بتواند یک مدیریت قدرتمند در جلسه خود داشته باشد.

  اما اینجا پایان ارائه های ضعیف است، قالب های پاورپوینت با کیفیت بسیار بالا در طراحی و در گروه های تخصصی میتوانند به شدت در مسیر جذب و بازار هدف به شما کمک نمایند تا چشم ها را به خود خیره نمایید.

 • پاورپوینت : یک نرم افزار جذاب ، ساده و با کیفیت که میتواند به شما در ارائه ها به شدت کمک نماید، اما طراحی آن بسیاز زمان بر و پر چالش است ، زیرا که حجم بالایی از مطالب را شما بایستی در چندین اسلاید و با کیفیت بالا ارائه نمایید که در همین مورد قالب های آماده پاورپوینت به شما کمک خواهند کرد.

  کی نوت : اگر از طرف داران مجموعه اپل هستید و میخواهید اسلایدهای حرف ای ارائه نمایید بایستی به کمک نرم افزار کی نوت این کار را انجام دهید.

  گوگل اسلاید : یکی از زیر مجموع های گوگل که به شما کمک میکند در کوتاه ترین زمان و با فرم های از پیش آماده و در موبایل و یا کامپیوتر به تولید اسلاید های با کیفیت بپردازید.

 • گزارشات سازمانی : حضور در جلسات سازمانی و ارائه گزارشات به بالا دستی ها میتواند به شدت استرس زا باشد، مگر آنکه از یک الگوی ارائه گزارشی و یا اینفوگرافیک حرفه ای و با کیفیت استفاده نمایید.

  معرفی محصول : اگر در یک جلسه بزرگ و یا سمینار به دنبال راهی برای معرفی محصول هستند قالب ارائه پاورپوینت یک گزینه بسیار تاثیرگذار و سودمند است که میتواند مخاطبین را به مشتری تبدیل نماید.

  سمینار، همایش ورویداد : اگر در زمینه سخنرانی مشغول هستید متوجه هستید که ارزش یک یک سخنرانی خوب در ارائه پاورپوینت شما است. اگر ارائه شما قدرتمند و حرفه ای باشد همه حضار در پایان جلسه بدنبال ان هستند تا پاورپوینت شما را داشته باشند.

  پایان نامه : ارائه یک پایان نامه حرفه ای به استاد که از نظر گرافیک، رنگبندی، جداول و اینفوگرافیک ها خلاقانه و تمام و کمال باشد میتواند تاثیر بالی بصری داشته و قبولی شما را تضمین نماید.

مقالات تبلیغات، محتوا و دیجیتال مارکتینگ

کسب و کار با درآمد بالا

کسب و کار با درآمد بالا

کسب و کار با درآمد بالا ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

کسب و کار با درآمد بالا کسب و کار با درآمد بالا : در بازار پر تنش امروزی شناخت راه هایی که بتوان درآمدهای بالایی را جذب نمود بسیار مهم…

اخبار اینستاگرام

حلقه ها و زبانه های فروشگاه اینستاگرام

حلقه ها و زبانه های فروشگاه اینستاگرام ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

حلقه ها و زبانه های فروشگاه اینستاگرام معرفی حلقه ها و زبانه های فروشگاه آخرین به روز رسانی اینستاگرام تاریخ ۲۲ آبان ۱۳۹۹ امروز ما از تغییرات بزرگی در اینستاگرام…

راه های کسب درآمد مالی

راه های کسب درآمد مالی

راه های کسب درآمد مالی ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

شناخت تکنیک های پولسازی و شیوه های نوین کسب درآمد که میتواند برای شما سودمند و درآمد مطمئنی بهمراه داشته باشد.