کسب و کار با درآمد بالا

کسب و کار با درآمد بالا

کسب و کار با درآمد بالا

کسب و کار با درآمد بالا 1707 1138 drrjblog

کسب و کار با درآمد بالا

کسب و کار با درآمد بالا : در بازار پر تنش امروزی شناخت راه هایی که بتوان درآمدهای بالایی را جذب نمود بسیار مهم است، گاهی میتوان بعنوان شغل دوم نگاه کرد و گاهی درآمدی که بتوان زندگی خوبی را فراهم کرد.

در سال های گذشته تکنیک های کسب درآمد بسیار تغییر کرده و برای داشتن درآمد ایده آل بهتر است تا با این تکنیک ها آشنا شد. یک نکته مهم تغییر سبک کاری بر اساس نیازهای اجتماعی است. نیازهایی که اگر در محیط اطراف و حتی زندگی خودمان دقت کنیم قابل مشاهده است.

در حال حاضر بیشتر کسب و کارها به سمت دیجیتال مارکتینگ پیش میرود و بسیاری از افراد به علت تغییر در سبک زندگی بدنبال راهی برای فریلنسر شدن هستند. دور کاری به غیر از آزادی زمان به شما آزادی مکان هم میدهد.

در این مقاله با یکدیگر به معرفی کسب و کارهایی میپردازیم که میتوانند درآمد های بالایی را برای شما به ارمغان آورند.

کسب و کار با درآمد بالا

تولید محتوا

اولین کسب و کار پردرآمد : تولید محتوا

تولید محتوا یکی از کسب و کارهایی است که میتواند به شما کمک کند تا تعداد زیادی از بیزینس ها را تحت پوشش خود درآورید. البته برای رسیدن به جایگاه مناسب بهتر است بیشتر بصورت تخصصی عمل کنیم.

مثلا اگر رشته تحصیلی و یا علاقه فردی شما در رشته های صنعتی است، بهتر است در همان حوزه فعالیت داشته باشید.

نیازهای اصلی برای تولید محتوا : کسب و کار با درآمد بالا

 • خلاقیت : شما بایستی بازی با کلمات را بخوبی بدانید و مطالبی تاثیرگذار تولید نمایید
 • آگاهی : یک تولید کننده محتوا بایستی به طور منظم در حوزه تخصصی مطالعه داشته باشد
 • سئو و دیجیتال مارکتینگ : شما بایستی به شیوه های صحیح و ارگانیک مخاطب را به سمت سایت و محصول هدایت نمایید.
 • طراحی و تبلیغات : چگونه میخواهید محتوای خود را به مخاطب نمایش داده و آنها را جذب نمایید.

تولید محتوا در قالب یک واژه ممکن است ساده به نظر برسد، اما یک تولید محتوا حرفه ای و تخصصی تاثیر بالایی بر فروش محصول دارد و مهمتر آنکه هر شخصی نمیتواند در بازار رقابتی امروز و حجم محتوای موجود تولید محتوا داشته باشد.

دیده شدن محتوا نیازمند شناخت درست مخاطب، گروه شغلی، رقبا تجاری و دیگر ابزارهاست. اصولا شرکت های بزرگ برای تولید محتوا هزینه های بزرگی در نظر میگیرند، اما این هزینه به افرادی پرداخت میشود که میتوانند بسیار خلاق، سریع و حرفه ای عمل نمایند.

برای کسب تخصص بهتر است مقالات تولید محتوا و آموزش های دکتر آر.جی را مرور نمایید.

کسب و کار با درآمد بالا

طراحی وبسایت

دومین کسب و کار درآمد زا : طراحی سایت

برای ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ اولین گام داشتن یک سایت حرفه ای است. اگر شما بتوانید سایت با استانداردهای جهانی برای مخاطبین خود طراحی کنید درآمد بالایی هم خواهید داشت. طراحی سایت یک پروسه لذت بخش و جذاب است.

اما همین کار جذاب هم بایستی بدرستی و صحیح انجام شود. بهترین سایت های موجود را نگاه کنید، آنها قالب های شیک و رابط کاربری خوبی دارند و برای مخاطبین خود بسیار جذاب هستند.

درست متوجه شده اید من در مورد ظاهر سایت و رابط کاربری آن صحبت میکنم. بسیاری از افراد طراحی سایت را کدنویسی و زیرساخت آن میدانند، اما در اصل ما پوسته سایت را میگوییم که بسیار مهم است.

شرکت های زیادی را دیده ام که طراحی سایت خود را مهم نداسته اند و با توجه به محتوای حرفه ای و تخصصی خود باز هم نمیتوانند جذب مشتری خوبی داشته باشندو زیرا که طراحی سایت الویت بسیار مهمی برای فعالیت آنلاین است.

بصورت تخصصی باید گفت که طراحی سایت میتواند تا ۷۰ درصد موجب افزایش اعتماد کاربران شده و آنها را به خرید تشویق نماید. در فرمت تخصصی ما UX , Ui را مورد نظر داریم. رابط کاربری و تجربه کاربر که هر دو بایستی تخصصی و برنامه ریزی شده باشند.

نیازهای اساسی برای طراحی سایت :

 • آشنایی با رابط کاربری (UX & Ui)
 • آشنایی با الگوهای روانشناسی سایت
 • شناخت مخاطبین مراجعه کننده به سایت
 • اصول و فنون اجرایی و قالب های اجرایی سایت
 • آشنایی مقدماتی با کدنویسی و سامانه های مدیریت محتوا همچون وردپرس

تمام زحمات تیم دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا، معرفی محصول و تیم سئو سایت در چشم مخاطب بازتاب میشود و اگر این بازتاب نتواند بدرستی مخاطب را جذب نماید تمام زحمت ها بر باد میرود.

کسب و کار با درآمد بالا

سئو سایت

سومین کسب و کار پردرآمد : سئو سایت

سئو سایت یک دوره تخصصی دارد و بعد از آن نیازمند مطالعات و اطلاعات بروز شما در زمینه الگوریتم ها و ساختار موتورهای جستجو میباشد. شما به راحتی میتوانید با دنبال اخبار و راه کارهایی که شرکت هایی همچون گوگل در اختیار شما میگذارند یک سئو مناسب را برای یک سایت فراهم کنید.

سئو موجب میشود تا محتوای تولید شده توسط کارشناس و محصولان بارگذاری شده بخوبی در مقابل چشم مخاطب قرار گرفته و به قول معروف گفتنی فروش اتفاق بیافتد. سئو در دو بخش داخلی و خارجی برای وبسایت ها مهم است و هر کسی که به داشتن کسب و کار آنلاین فکر میکند باید با یک کارشناس سئو ارتباط بگیرد.

تخصص های مورد نیاز برای سئو :

 • آشنایی با ساختارهای محتوایی
 • آشنایی با الگوریتم های موتورهای جستجو
 • آشنایی با برنامه نویسی سایت (در سطح مقدماتی)
 • آشنایی با ابزارهایی که برای اینکار در اختیار شماست
 • آشنایی با ساختار کلمات کلیدی و جستجوی مخاطب

امروز با توجه به حجم وبسایت های موجود سئو یک مسئله مهم است که به دلیل دقت بالا و زمان اجرایی اش میتواند برای سیستم داخلی یک شرکت دشوار باشد، پس این درآمد به کسی تعلق میگیرد که در این زمینه تخصص و دانش مناسبی را دارد.

کسب و کار با درآمد بالا

طراحی گرافیک

چهارمین کسب و کار درآمد زا : طراحی گرافیک

تولید کننده محتوا برای نمایش بهتر و مخاطب پسند خود نیازمند یک طراحی گرافیک خوب است، طراح سایت بایستی ایده ها و افکار خود را در قالب هویت بصری و گرافیک ارائه نماید، حتی سئو سایت به کمک تصاویر خلاقانه و جذاب سریعتر رشد میکند.

در واقع در زمانی که تبلیغات در قالب محیطی و چاپی خواهان داشت، طراحی گرافیک یک شغل حرفه ای و جذاب بود و امروز هم که شما میخواهید در فضای دیجیتال مارکتینگ به فعالیت بپردازید باز هم طراحی گرافیک قدرت خود را دارد.

یکی از نکات مهم که بسیاری از افراد به اشتباه آن را در ذهن دارند داشتن مهارت ها و تخصص در حوزه نرم افزاری برای گرافیک است، اما من طراحان زیادی را با تخصص در قالب طراحی گرافیک میشناسم که خالق تصاویر زیبا نیستند، در واقع پایه و اساس این حرفه هنر و سلیقه شما است.

نیازهای پایه برای طراحی گرافیک : کسب و کار با درآمد بالا

 • آشنایی با یک نرم افزار تخصصی
 • آشنایی با تکنیک های طراحی
 • آشنایی با هویت برند و قالب های ارائه
 • مرور روزانه طراحی های خلاقانه و جدید در سطح جهانی (بهترین فضا پینترست)
 • آشنایی با روانشناسی رنگ ها و مخاطب شناسی

یک طراح حرفه ای و خلاق میتواند در منزل و حتی در سفر به راحتی کسب درآمد داشته و علاوه بر مشتریان ثابت و اینترنتی خود، حتی در سفر هم سفارش داشته باشد، شما با یک طراحی خلاق میتوانید هر کسی را مجذوب خود نماییدو اینجاست که کار شما بی قیمت میشود.

دوره های آموزش آنلاین با برترین اساتید در دانشگاه دکتر آر.جی

قیمت در انحصار هنر و تاثیرگذاری شماست و این شما هستید که توانسته اید با هنر خود ارزش یک محتوا را صد چندان، ظاهر یک سایت را جذاب و مشتری را به سمت فروشنده هدایت کنید.

اینها بخشی از کسب و کارهایی هستند که در دنیای امروزی توانسته اند برای بسیاری از افراد درآمد هایی مناسب و بالا را بهمراه داشته باشند و در دنیای فریلنسری امروز لازم است که شما به یکی از این مهارت ها دست پیدا کنید.

یکی از توصیه های مهم من به کسانی که فرزند کوچک در خانه خود دارند، آموزش یکی از این ابزارهای پولساز در سن پایین است، آموزش اینگونه ابزارها در کنار تحصیل حتی در دانشگاه کمک میکند تا شما بتوانید به سمت درآمد های بالا قدم برداشته و زمانی که آماده بهربرداری از فضای دیجیتالی خود هستید آن را از پیش داشته باشید.

من دکتر آر.جی هستم و خوشحال میشم تا شما هم اگر راهی برای کسب درآمد میشناسید با همراهان و دوستان به اشتراک بگذارید، راستی این مقاله را برای کسی که فکر میکنید بهش نیاز داره بفرستید.