قالب شبکه های اجتماعی
تولید محتوا با کیفیت و سرعت بالا

قالب پیج اینستاگرام و مدیریت شبکه های اجتماعی 🙂

قالب ها، فرم بندی، آیکون و بنرهای تبلیغاتی، مجموعه ای بی نظیر و تخصصی

%۱۰۰ لایه باز

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

شبکه های اجتماعی

استاندارد رسانه ای

قالب های چاپی

تنوع فرم بندی

 • یکی از مهمترین ضرورت های مدیریت محتوا در فضای آنلاین تولید محتوای با کیفیت و حرفه ای است. داشتن قالب ها و ابزارهای لازم در این زمینه علاوه بر آنکه کار شما حرفه ای تر میکند، سرعت رشد و بازدید شما را نیز به شدت افزایش میدهد.

  قالب های شبکه های اجتماعی از جمله قالب پست اینستاگرام از جمله محصولاتی هستند که میتوانند در ارائه محتوای گرافیکی و حرفه ای تر به شما کمک نموده و شما را از دردسرهای طراحی نجات دهند.

 • اگر در پیج های حرفه ای اینستاگرام گشتی بزنید، متوجه خواهید شد که تمامی آنها دارای یک فرم بندی مشخص در ارائه محتوا هستند که این فرم بندی کمک میکنه تا کیفیت و ساختار محتوای شما از نظر هویت برند و جذب در دید مخاطب بیشتر قرار بگیره.

  قالب ها بسته یا مجموعه ای هستند که شما به راحتی در فتوشاپ میتوانید تصاویر مورد نظر را جایگزین و متن را تغییر دهید و حتی رنگ ها را به سبک دلخواه درآوردید و سپس محتوای خود را به صورت پست اینستاگرام، فیسبوک و یا توییتر یا هر شبکه های که در نظر دارید منتشر نمایید.

  وظیفه قالب پست اینستاگرام همینه، سامان بخشیدن به ارتباط چشمی مخاطب و توانایی برقراری ارتباط با او که در اصطلاح تخصصی به این موضوع رابط کاربری گفته میشه.

  رابط کاربری توسط طراحان گرافیک ایجاد میشه و بسته به نوع شغل شما، تخصص و محصولات و از همه مهم تر هویت برند شما توسعه پیدا میکنه.

 • یکی از برترین هدایا فتوشاپ به کاربران ایجاد امکانات اشتراکی است. ر واقع یک طراح گرافیک حرفه ای کارهایی را انجام میدهد که برای کاربران آماتور امکان پذیر نیست.

  حال این طراحان با استفاده از ابزارهایی در فتوشاپ به اسم اکشن ها و اشیا هوشمند برای شما فضایی را فراهم میکنند که تنها با یک کلیک شما میتوانید همان خروجی با کیفیت را داشته باشید.

  قالب های پست اینستاگرام ما به همین شکل هستند. طراحی انجام شده و شما با یک کلیک میتوانید تصاویر خود را در قالب مورد نظر جای دهید.

  این جای گذاری بسیار ساده انجام میشود و تصویر شما دقیقا در قالب پست اینستاگرام جای میگیرد. حتی رنگ ها را میتوانید بر اساس سلیقه و یا رنگ سازمانی خود تغییر دهید.

  محل قرار گرفتن لوگو و نوشته ها در قالب پست اینستاگرام شما مشخص است. شما تنها باید متن مورد نظر خود را نوشته و اکنون محتوای شما در اینستاگرام بسیار حرفه ای و جذاب خواهد بود.

 • تمامی محصولات قرار گرفته در سایت دکتر آر.جی بصورت پکیج های کامل برای قالب اینستاگرام است.

  شما با خرید هر محصول تنها یک فرم قالب نخواهید داشت و بطور کلی میتوانید برای هر محتوایی یک طرح خواص را مورد استفاده قرار دهید.

  در پکیج قالب پست اینستاگرام شما بین ۹ تا ۵۰ قالب متفاوت را در اختیار خواهید داشت. این پکیج کمک میکند تا محتوای آموزشی، ویدئو، گرافیکی، موشن و یا هر مجموعه ای از شما در یک قالب باشد و علاوه بر آنکه مخاطب سبک محتوایی یکنواختی را خواهد دید بتواند از بین موضوعات پیج محتوای مورد علاقه خود را تشخیص دهد.

  در بین محصولات اینستاگرامی موجود پکیج قالب پست اینستاگرام را میتوانید بصورت تخصصی و یا عمومی انتخاب نمایید.

  پکیج اینستاگرام تخصصی مربوط به گروه های شغلی خاص است و میتواند در یک سبک خاص مورد استفاده قرار بگیرد، مثلا گروه شغلی غذا و یا زیبایی.

  اما پکیج قالب پست اینستاگرام عمومی شامل بست های متعددی است شما بر اساس نیاز خود میتوانید طراحی آن را شخصی سازی کرده و مورد استفاده قرار دهید.

  این پکیج ها برای تعداد نامحدود پیج اینستاگرام قابل استفاده است و میتواند برای شما کاربردهای زیادی را بهمراه داشته باشد.

 • اپلیکیشن طراحی قالب پست اینستاگرام تنها به یک ابزار ختم نمیشود. شما میتوانید با اپلیکیشن های زیادی کار کنید که ما آنها را در بخش ابزارها بطور کامل توضیح داده ایم.

  اما نکات مهمی وجود دارد که از نظر تکنیکی بایستی از آن آگاهی داشته باشیم. مثلا کیفیت خروجی.

  اپلیکیشن طراحی قالب پست اینستاگرام مثل موجو، اینشات، استوری مو، ویوا ویدئو و غیره هستند. اما نکته مهم درباره آنها کیفیت خروجی است.

  شما میتوانید با این ابزارها پست ها و استوری های جذابی راتولید نمایید هم در قالب متنی، عکس، ویدئو و هم در قالب موشن گرافیک.

  اما منظور ما در خروجی با کیفیت میزان ارزش تصویری نیست، شما بایستی در قالب و فرم بندی پیج اینستاگرام در یک مسیر مشخص گام برداشته و حرکت نمایید.

  با استفاده از این اپلیکشن ها شما تنها پست های زیبایی خواهید داشت اما نمیتوانید فرم بندی واحدی داشته باشید.

  با استفاده از قالب های پست اینستاگرام دکتر آر.جی شما خواهید توانست تا یک فرم بندی واحد را داشته باشید. حال اگر امکان استفاده از فتوشاپ را دارید میتوانید پست های خود را به دلخواه و سریع ویرایش نمایید در غیر اینصورت شما گرفتن خروجی PNG از قالب پست اینستاگرام میتوانید این فرم را در گوشی موبایل ذخیره و به کمک اپلیکیشن طراحی قالب پست اینستاگرام بسیار سریع محتوای یکنواخت و با کیفیت تولید کنید.

مقالات تخصصی تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ

اینستاگرام و کسب درآمد اینترنتی

اینستاگرام و کسب درآمد اینترنتی

اینستاگرام و کسب درآمد اینترنتی ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

اینستاگرام و کسب درآمد اینترنتی ۹ تأثیر مهم استفاده از شبکه های اجتماعی بر کسب و کار مزیت های استفاده از شبکه های اجتماعی اگر از مزایای استفاده از شبکه…

تولید محتوا | بازاریابی محتوا

راهنمای جامع تولید محتوا

راهنمای جامع تولید محتوا ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

راهنمای جامع تولید محتوا محتوا چیست ؟ چگونه تولید محتوا داشته باشیم ؟ اولین جایی که برای یافتن پاسخ ها و یا نیازهای خود به آن مراجعه می کنید کجاست؟…

هایلایت اینستاگرام

هایلایت اینستاگرام

هایلایت اینستاگرام ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

هایلایت اینستاگرام هایلایت اینستاگرام چیست ؟ چه نکاتی درباره هایلایت ها مهم است؟ بهترین راه استفاده از بخش هایلایت در اینستاگرام چیست ؟ تمامی نکاتی که درباره آیکون هایلایت باید…

افزایش سئو سایت در گوگل

افزایش سئو سایت در گوگل

افزایش سئو سایت در گوگل ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

افزایش سئو سایت در گوگل افزایش سئو سایت در گوگل : چگونگه کلید واژه های بهتری برای بهینه سازی صفحات داشته باشیم. ایجاد صفحات وب بسیار آسان تر از گذشته…