قالب شبکه های اجتماعی
تولید محتوا با کیفیت و سرعت بالا

مدیریت و تولید محتوای حرفه ای، سریعتر از همیشه 🙂

قالب ها، فرم بندی، آیکون و بنرهای تبلیغاتی، مجموعه ای بی نظیر و تخصصی

%۱۰۰ لایه باز

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

شبکه های اجتماعی

استاندارد رسانه ای

قالب های چاپی

تنوع فرم بندی

  • یکی از مهمترین ضرورت های مدیریت محتوا در فضای آنلاین تولید محتوای با کیفیت و حرفه ای است. داشتن قالب ها و ابزارهای لازم در این زمینه علاوه بر آنکه کار شما حرفه ای تر میکند، سرعت رشد و بازدید شما را نیز به شدت افزایش میدهد.

    قالب های شبکه های اجتماعی از جمله قالب پست اینستاگرام از جمله محصولاتی هستند که میتوانند در ارائه محتوای گرافیکی و حرفه ای تر به شما کمک نموده و شما را از دردسرهای طراحی نجات دهند.

  • اگر در پیج های حرفه ای اینستاگرام گشتی بزنید، متوجه خواهید شد که تمامی آنها دارای یک فرم بندی مشخص در ارائه محتوا هستند که این فرم بندی کمک میکنه تا کیفیت و ساختار محتوای شما از نظر هویت برند و جذب در دید مخاطب بیشتر قرار بگیره.

    قالب ها بسته یا مجموعه ای هستند که شما به راحتی در فتوشاپ میتوانید تصاویر مورد نظر را جایگزین و متن را تغییر دهید و حتی رنگ ها را به سبک دلخواه درآوردید و سپس محتوای خود را به صورت پست اینستاگرام، فیسبوک و یا توییتر یا هر شبکه های که در نظر دارید منتشر نمایید.

    وظیفه قالب پست اینستاگرام همینه، سامان بخشیدن به ارتباط چشمی مخاطب و توانایی برقراری ارتباط با او که در اصطلاح تخصصی به این موضوع رابط کاربری گفته میشه.

    رابط کاربری توسط طراحان گرافیک ایجاد میشه و بسته به نوع شغل شما، تخصص و محصولات و از همه مهم تر هویت برند شما توسعه پیدا میکنه.

مقالات تخصصی تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ

کسب و کار با درآمد بالا

کسب و کار با درآمد بالا

کسب و کار با درآمد بالا ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

کسب و کار با درآمد بالا کسب و کار با درآمد بالا : در بازار پر تنش امروزی شناخت راه هایی که بتوان درآمدهای بالایی را جذب نمود بسیار مهم…

مدیریت تبلیغات هدفمند

مدیریت تبلیغات هدفمند

مدیریت تبلیغات هدفمند ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

مدیریت تبلیغات هدفمند مدیریت تبلیغات هدفمند : جامعه ایران در چند سال اخیر با واژه های جدیدی آشنا شده است. این زمان بندی مدرن در کسب و کار حدوداً از…

ابزار تولید محتوا | میکروفون

ابزارهای تولید محتوا میکروفون ها

ابزارهای تولید محتوا میکروفون ها ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

ابزارهای تولید محتوا میکروفون ها بازار داغ تولید محتوا و در این بین ابزارهایی که از اهمیت بالایی برخوردارند. امروز همه ما میخواهیم محتوای با کیفیت داشته باشیم. جالب اینجاست…