محیطی به انتخاب شما و سلیقه شما

پوستر های دیواری

منزل و محیط کار خود را با ذهنتان زیبا کنید
تصاویر و پوسترهای دیواری با قابلیت ریدیزاین

طرح لایه باز

۱۰۰% لایه باز

استاندارد چاپ

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

تنوع فرم بندی

محیطی جذاب و دیدنی برای خود خلق کنید

از منزل تا محیط کار با مدرن ترین مجموعه های پوستر دیواری و کاغذ دیواری

مقالات صنعت چاپ و تبلیغات

رنگ سازمانی در برندینگ

رنگ سازمانی در برندینگ

رنگ سازمانی در برندینگ ۲۰۰۰ ۱۲۸۶ drrjblog

رنگ سازمانی در برندینگ رنگ سازمانی و نماد گرایی رنگ سازمانی در برندینگ : رنگ ها دارای قدرت و انرژی هستند، در این مقاله به شما خواهیم آموخت که چگونه…

طرح لایه باز

طرح لایه باز

طرح لایه باز ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

طرح لایه باز برای طراحان گرافیک و کاربران عمومی همیشه طرح لایه باز کاربردهای خاص و منحصر به فردی دارد. برای یک طراح گرافیک حرفه ای هم طرح لایه باز…

ست اداری | اقلام ست اداری

ست اداری چیست

ست اداری چیست ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

ست اداری چیست ست اداری چیست ؟ به مجموعه ای از دارایی های هویت برند یک سازمان، شرکت و یا فروشگاه ست اداری میگویند. این ست اداری در اصل یک…

سوالات متداول

 • یکی از متریال هایی که از قدیم در دکوراسیون داخلی ساختمان ها کاربرد داشته است کاغذ های دیواری بوده اند. این کاغذ ها در ابتدا ویژه خانه های لوکس و خاص بوده اند اما به مرور زمان به تمام خانه ها پای خود را باز کرده اند.

  کاغذ دیواری در ابتدا بصورت طرح های شابلونی مورد استفاده قرار میگرفت که حتی در آن از آب طلا نیز استفاده میشد. با پیشرفت تکنولوژی این طرح ها به ماشین آلات چاپ آمدند و تنوع آنها بیش از پیش شد.

  اکنون به جرات میتوان گفت بر اساس هر دکوراسیون، هر سلیقه و هر نوع ساختمانی بیش از ۱۰ ها مدل طرح کاغذ دیواری وجود دارد.

  اما خلاقیت و حس خاص بودن دست از سر انسان بر نداشته و موجب شد تا در خانواده کاغذ دیواری پدیده نوینی به نام پوستر دیواری خلق شود.

  پوستر های دیواری برعکس کاغذ دیواری که از طرح های اسلیمی، شابلونی و هنری پیروی میکند بیشتر در سبک های خلاقانه، گرافیکی و طبیعت توسعه پیدا کرد.

  امروز کیفیت و طرح های پوستر های دیواری در حدی است که در گروه پوستر دیواری سه بعدی شما محو خواهید شد و در انتخاب دچار مشکل.

  پوستر دیواری سه بعدی نوعی از پوستر است که با کیفیت بسیار بالا ، تصاویر خلاقانه ای را برای شما به نمایش میگذارد.

 • پوستر کاغذ دیواری :

  بهتر است در همین ابتدا مشخص نماییم که پوستر دیواری بخشی از خانواده کاغذ دیواری است که تنها از نظر طرح و سپس از نظر سایز بندی متفاوت است.

  پوستر دیواری یکی از امتیازات بزرگی که دارد آن است که میتوان آنها را در ابعاد مورد نیاز برای دیوار و یا فضای نصبی سفارش داده و نصب کرد.

  پوستر دیواری با دستگاه چاپ لارج فرمت اکو چاپ میشود که ماندگاری بالایی داشته و میتواند تا سالهای سال برای شما خودنمایی کند.

  پوستر چاپ شده با دستگاه اکو بر روی همان کاغذ دیواری خام چاپ میشود و شما قبل از چاپ میتوانید نوع بافت آن را مشخص نمایید.

 • پوستر دیواری سه بعدی :

  گروهی از پوستر ها هستند که به علت سبک طراحی و سایه های گرافیکی که در آنها به کار رفته است حالت حجمی داشته و محیطی خلاق و خاص در خانه شما به وجود می آورند.

  اصولا پوستر های دیواری در فضاهایی مثل دیوار تلویزیون و یا فضاهای پذیرایی با توجه به نوع طرح استفاده میشوند. این پوسترها اگر بدرستی چاپ و سپس نصب گردند میتوانند جلوه ای فوق العاده را ارائه نمایند.

  پوستر دیواری سه بعدی اوج هنر است، البته در نظر داشته باشید که بسیاری از افراد هر پوستری را سه بعدی میدانند، اما در اصل پوستر دیواری سه بعدی به طرحی میگویند که پس از نصب احساس شما نسبت به آن کاملا حجمی و طبیعی باشد.

  پوستر دیواری سه بعدی

  استفاده از پوستر دیواری

  پوستر دیواری گل :

  بسیاری از افراد به طبیعت و گیاهان علاقمند هستند و از پوستر ها برای ایجاد فضایی فوق العاده در خانه و محل کار به عنوان طرح پوستر دیواری گا استفاده میکنند.

  اما واقعا عکس هر گلی را میتوان به عنوان پوستر انتخاب کرد. فضای نصب پوستر دیواری بخشی از زندگی و محیط پیرامون ما را شامل میشود. استفاده درست از پوستر یعنی رعایت اصول رنگ شناسی و روانشناسی.

  حتی یک گل زیبا برای اسفاده در محیط دکوراتیو اگر از رنگ های تندی برخوردار باشد میتواند بعد از مدتی ما را خسته و آزرده نماید و در نتیجه مجبور به تغییر آن هستیم.

  برای استفاده از پوستر دیواری گل بهتر است تا از رنگ های ملایم و طرح های سبک پترن گرافیکی استفاده نمایید. این طرح ها مخصوص دکوراسیون طراحی شده و کیفیت بالایی دارند، در نتیجه به علت رعایت اصول حجمی و رنگی با محیط سازگار و شما را خسته نمیکنند.

  پوستر دیواری گل

  انتخاب پوستر دیواری مناسب

  پوستر دیواری اتاق خواب

  یکی از مهمترین بخش های منزل ما اتاق خواب است که میتواند محل آرامش و جذب انرژی برای ما باشد. اتاق خواب برای شما نباید هرگز خسته کننده باشد و باید در آن احساس آرامش داشته باشید.

  حتی برای جوان تر ها که به دنبال طرح های اسپرت و بسیار رنگی هستند میتواند این موضوع بعد از مدتی خسته کننده به نظر برسد.

  برای اتاق خواب خود ار پوستر هایی با سلیقه شخصی خود و انگیزه بخش استفاده نمایید. این پوستر میتواند با اندکی نگاه کردن تمام چالش های روزانه شما را دور و شما را با خود به سفر ببرد.

  بهترین انتخاب پوستر دیواری اتاق خواب برای شما طرح هایی از طبیعت و مناظر شگفت انگیز است که میتواند یک روح و حس فوق العاده برای شما داشته باشد.

  پوستر دیواری اتاق خواب

  انتخاب پوستر دیواری مناسب

  پوستر محل کار و شرکت

  یکی از محل هایی که حتی بیش از منزل ما در آن وقت خود را سپری خواهیم کرد محل کار است. محل کار ما فضایی است برای فعالیت روزانه و پاسخگویی های مکرر که هم برای مدیران و صاحبان شغل و هم برای پرسنل و کارمندان از نظر محیطی بسیار با اهمیت است.

  مخصوصا اگر شما مانند پزشکان دارای بخشی هستید که مردم هم در آن فضا قرار است وقت خود را سپری نمایند. انتخاب یک تصویر مناسب با کسب و کار میتواند روحیه ی تیمی و فردی را در یک شرکت بالا برده و حتی بر سیستم کاری شما تاثیرگذار باشد.

  برای این منظور من اصولا طرح های طبیعت، پترن ها و یا تصاویر گرافیکی خاص را پیشنهاد میکنم که میتواند تاثیر بالایی از نظر روحی داشته باشد.

  پوستر دیواری محل کار

  پوسترهای دیواری خلاقانه و گرافیکی