قالب های چاپی
کارت ویزیت تا ژورنال برند، حرفه ای تر از همیشه

تبلیغات چاپی با کیفیت و طراحی فوق العاده 🙂

کارت ویزیت، بروشور، کاتالوگ، تبلیغات محیطی، ست اداری و …

%۱۰۰ لایه باز

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

قالب های چاپی

استاندارد چاپ

قالب های چاپی

تنوع فرم بندی

 • مجموعه ملزومات چاپی برندها هر روز بر اساس نو آوری های تبلیغاتی در حال افزایش هستند. این ملزومات از کارت ویزیت و تراکت های تبلیغاتی گرفته تا سایر بخش های تبلیغاتی مثل بیلبوردها، کاتالوگ و مجلات بسیار متنوع شده اند.

  یک برند تجاری یا سازمان تنها در بخش های داخلی خود گستره بزرگی از قالب های چاپی مثل سربرگ، پوستر، کارت ویزیت، پاکت نامه، پرچم رومیزی و غیره را دارد که همگی بایستی طبق استانداردهای برند و با کیفیت بالا عرضه شوند.

  تمامی این نیازهای چاپی را میتوان قالب های چاپی نامید که در برندسازی، تبلیغات، توسعه و بازاریابی یک شرکت نقش اساسی را ایفا میکنند.

 • کارت ویزیت : شناسنامه و شخصیت تجاری شما میباشد و از بخش های مهم برقراری ارتباط و ارتباطات با مخاطبین شما است.

  کاتالوگ و بروشور : از جمله نیازهای چاپی در عرصه بازاریابی و تبیلغات که اگر با کیفیت مناسب طراحی و چاپ شوند تاثیر بالایی در جذب مشتریان خواهند داشت.

  ست اداری : جامعه تبلیغاتی درونی شرکت ها که گویای ارزش ها و تاثیرات برند تجاری است، شامل سربرگ، ویزیت، کارت پرسنلی، هدایای تبلیغاتی، پرچم ها و پاکت های نامه.

  تبلیغات محیطی : بیلبوردها، استندهای نمایشگاهی، پوسترهای تبلیغاتی همگی در فضایی نصب میشوند که شما حضور نداشته و مخاطب بایستی شما را قضاوت کند. استفاده از قالب های چاپی با کیفیت بالا و طراحی حرفه ای پاسخگوی شما خواهد بود.

مقالات صنعت چاپ و تبلیغات

نمونه کارت ویزیت های بزرگان

نمونه کارت ویزیت های بزرگان

نمونه کارت ویزیت های بزرگان ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

نمونه کارت ویزیت های بزرگان نمونه کارت ویزیت های بزرگان، کارت ویزیت های معروف ترین افراد در جهان یکی از راحت ترین و البته بهترین شیوه هایی که می توانید…

طراحی و چاپ کارت ویزیت

طراحی و چاپ کارت ویزیت

طراحی و چاپ کارت ویزیت ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

طراحی و چاپ کارت ویزیت نکات مهم برای داشتن یک کارت ویزیت خاص هر کجا که نیاز است معرفی رسمی از خودتان داشته باشید کارت ملی و یا شناسنامه را…

طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

طراحی و چاپ کاتالوگ در میان ابزارهای بازاریابی و تبلیغات قدیمی ترین و شناخته شده ترین ابزارها کاتالوگ و بروشور هستند، در کشور ایران این ابزارها بسیار استفاده می شوند،…

تبلیغات ماه رمضان | طراحی پوستر رمضان

طراحی و تبلیغات ماه رمضان

طراحی و تبلیغات ماه رمضان ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

طراحی و تبلیغات ماه رمضان طراحی و تبلیغات ماه رمضان : ماه رمضان، ماه آرزوها و عبادت، ماه دعا و نیایش است. با استفاده از الگوهای طراحی رمضان می توان…