کارت ویزیت تا ژورنال برند، حرفه ای تر از همیشه

قالب های چاپی

طراحی حرفه ای، فرمت های استاندارد چاپی
بالاترین کیفیت و به سبک های ترند روز دنیا

طرح لایه باز

۱۰۰% لایه باز

استاندارد چاپ

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

تنوع فرم بندی

تبلیغات چاپی با کیفیت و طراحی فوق العاده

کارت ویزیت، بروشور، کاتالوگ، تبلیغات محیطی، ست اداری و …

مقالات تخصصی صنعت چاپ و تبلیغات

7 ست اداری برتر 1400

۷ ست اداری برتر ۱۴۰۰

۷ ست اداری برتر ۱۴۰۰ ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

۷ ست اداری برتر ۱۴۰۰ برای داشتن یک برند موفق و ایجاد یک فضای کسب و کار قابل اعتماد اول از همه بایستی زیر ساخت های درستی داشت. ۷ ست…

قدرت طراحی گرافیک

قدرت طراحی گرافیک ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

قدرت طراحی گرافیک قدرت طراحی گرافیک در کسب و کار : طراحی گرافیک چگونه به کسب و کارها کمک می کند ؟ شما می خواهید همه ی کارهایی که می…

رنگ سازمانی در برندینگ

رنگ سازمانی در برندینگ

رنگ سازمانی در برندینگ ۲۰۰۰ ۱۲۸۶ drrjblog

رنگ سازمانی در برندینگ رنگ سازمانی و نماد گرایی رنگ سازمانی در برندینگ : رنگ ها دارای قدرت و انرژی هستند، در این مقاله به شما خواهیم آموخت که چگونه…

سوالات متداول

 • مجموعه ملزومات چاپی برندها هر روز بر اساس نو آوری های تبلیغاتی در حال افزایش هستند. این ملزومات از کارت ویزیت و تراکت های تبلیغاتی گرفته تا سایر بخش های تبلیغاتی مثل بیلبوردها، کاتالوگ و مجلات بسیار متنوع شده اند.

  یک برند تجاری یا سازمان تنها در بخش های داخلی خود گستره بزرگی از قالب های چاپی مثل سربرگ، پوستر، کارت ویزیت، پاکت نامه، پرچم رومیزی و غیره را دارد که همگی بایستی طبق استانداردهای برند و با کیفیت بالا عرضه شوند.

  تمامی این نیازهای چاپی را میتوان قالب های چاپی نامید که در برندسازی، تبلیغات، توسعه و بازاریابی یک شرکت نقش اساسی را ایفا میکنند.

 • کارت ویزیت : شناسنامه و شخصیت تجاری شما میباشد و از بخش های مهم برقراری ارتباط و ارتباطات با مخاطبین شما است.

  کاتالوگ و بروشور : از جمله نیازهای چاپی در عرصه بازاریابی و تبیلغات که اگر با کیفیت مناسب طراحی و چاپ شوند تاثیر بالایی در جذب مشتریان خواهند داشت.

  ست اداری : جامعه تبلیغاتی درونی شرکت ها که گویای ارزش ها و تاثیرات برند تجاری است، شامل سربرگ، ویزیت، کارت پرسنلی، هدایای تبلیغاتی، پرچم ها و پاکت های نامه.

  تبلیغات محیطی : بیلبوردها، استندهای نمایشگاهی، پوسترهای تبلیغاتی همگی در فضایی نصب میشوند که شما حضور نداشته و مخاطب بایستی شما را قضاوت کند. استفاده از قالب های چاپی با کیفیت بالا و طراحی حرفه ای پاسخگوی شما خواهد بود.