قالب های چاپی
کارت ویزیت تا ژورنال برند، حرفه ای تر از همیشه

تبلیغات چاپی با کیفیت و طراحی فوق العاده 🙂

کارت ویزیت، بروشور، کاتالوگ، تبلیغات محیطی، ست اداری و …

%۱۰۰ لایه باز

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

قالب های چاپی

استاندارد چاپ

قالب های چاپی

تنوع فرم بندی

 • مجموعه ملزومات چاپی برندها هر روز بر اساس نو آوری های تبلیغاتی در حال افزایش هستند. این ملزومات از کارت ویزیت و تراکت های تبلیغاتی گرفته تا سایر بخش های تبلیغاتی مثل بیلبوردها، کاتالوگ و مجلات بسیار متنوع شده اند.

  یک برند تجاری یا سازمان تنها در بخش های داخلی خود گستره بزرگی از قالب های چاپی مثل سربرگ، پوستر، کارت ویزیت، پاکت نامه، پرچم رومیزی و غیره را دارد که همگی بایستی طبق استانداردهای برند و با کیفیت بالا عرضه شوند.

  تمامی این نیازهای چاپی را میتوان قالب های چاپی نامید که در برندسازی، تبلیغات، توسعه و بازاریابی یک شرکت نقش اساسی را ایفا میکنند.

 • کارت ویزیت : شناسنامه و شخصیت تجاری شما میباشد و از بخش های مهم برقراری ارتباط و ارتباطات با مخاطبین شما است.

  کاتالوگ و بروشور : از جمله نیازهای چاپی در عرصه بازاریابی و تبیلغات که اگر با کیفیت مناسب طراحی و چاپ شوند تاثیر بالایی در جذب مشتریان خواهند داشت.

  ست اداری : جامعه تبلیغاتی درونی شرکت ها که گویای ارزش ها و تاثیرات برند تجاری است، شامل سربرگ، ویزیت، کارت پرسنلی، هدایای تبلیغاتی، پرچم ها و پاکت های نامه.

  تبلیغات محیطی : بیلبوردها، استندهای نمایشگاهی، پوسترهای تبلیغاتی همگی در فضایی نصب میشوند که شما حضور نداشته و مخاطب بایستی شما را قضاوت کند. استفاده از قالب های چاپی با کیفیت بالا و طراحی حرفه ای پاسخگوی شما خواهد بود.

مقالات صنعت چاپ و تبلیغات

رنگ سازمانی در برندینگ

رنگ سازمانی در برندینگ

رنگ سازمانی در برندینگ ۲۰۰۰ ۱۲۸۶ drrjblog

رنگ سازمانی در برندینگ رنگ سازمانی و نماد گرایی رنگ سازمانی در برندینگ : رنگ ها دارای قدرت و انرژی هستند، در این مقاله به شما خواهیم آموخت که چگونه…

طراحی لوگو برند

طراحی لوگو برند

طراحی لوگو برند ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

طراحی لوگو برند طراحی لوگو برند : لوگو یک تصویر گرافیکی از واقعیت داخلی یک شرکت است. سول باس، طراح گرافیک و برندساز می گوید که لوگو برای شرکت های…

بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی مواد غذایی

بسته بندی مواد غذایی ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

بسته بندی مواد غذایی بسته بندی مواد غذایی : یکی از مهمترین صنایع در زمینه معرفی کالاها و خدمات قطعا صنعت چاپ و بسته بندی است. یکی از معدود صنایعی…

طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

طراحی و چاپ کاتالوگ در میان ابزارهای بازاریابی و تبلیغات قدیمی ترین و شناخته شده ترین ابزارها کاتالوگ و بروشور هستند، در کشور ایران این ابزارها بسیار استفاده می شوند،…