طراحی و محصولات خود را جذاب تر نمایش دهید

ست اداری

ایده ها و محصولات فوق العاده برای تمامی بخش های کسب و کار از فضای چاپی تا دنیای دیجیتال مارکتینگ، محصولات کاملا لایه باز در بیزینس ایده

۱۰۰% لایه باز

استاندارد چاپ

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

تنوع فرم بندی

برای همیشه باید در ذهن ها ماند

مجموعه برترین و خاص ترین ست های اداری لایه باز با کیفیت چاپ

نگاهی متفاوت در آموزش و ارائه محتوا

خرید قالب پست اینستاگرام

خرید قالب پست اینستاگرام

خرید قالب پست اینستاگرام ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

خرید قالب پست اینستاگرام خرید قالب پست اینستاگرام برای توسعه کسب و کار شما در این فضا بسیار مهم است. شما هر نوع کسب و کاری که داشته باشید نیازمند…

استراتژی تولید محتوا

استراتژی تولید محتوا صفر تا صد

استراتژی تولید محتوا صفر تا صد ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

استراتژی تولید محتوا صفر تا صد تدوین استراتژی تولید محتوا از نقطه صفر تا صد فرقی نمیکند که تازه کار بازاریابی تولید محتوا را شروع کرده اید و یا اینکه…

تولید محتوا با موبایل

تولید محتوا با موبایل

تولید محتوا با موبایل ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

تولید محتوا با موبایل : سریع، اقتصادی و با سرعت بازنشر میشود و میتواند بسیار سودمند باشد

سوالات متداول

 • ست اداری چیست ؟

  به مجموعه ای از دارایی های هویت برند یک سازمان، شرکت و یا فروشگاه ست اداری میگویند. این ست اداری در اصل یک مجموعه کامل از شناسه های هویت برند است.

  اما در واقعیت فرهنگی و آنچه مورد استفاده قرار میگیرد بیشتر باید نسخه های چاپی یک مجموعه را دانست. اوراق و اسناد اداری که میتوانند بیشترین تاثیر را بر ذهن مخاطبین داشته باشند.

  پاکت نامه، کارت ویزیت، سربرگ، بگ فروشگاهی، کارت دعوت و هرآنچه که شما برای ارتباط با مشتریان و مخاطبین خود استفاده مینمایید را میتوان بخشی از ست اداری دانست.

  این ست به تناسب هر شغل و نوع فعالیت آن میتواند متفاوت باشد و به همین دلیل هم شما هستید که انتخاب مینمایید چه اسنادی باید برای شما آماده شود.

  در جامعه ما گاهی ست اداری به داشتن یک کارت ویزیت تمام میگردد، اما این مسئله یک اشتباه بزرگ است چراکه ست میتواند اعتبار و شخصیت بزرگی برای کسب و کار شما فراهم آورد.

 • مجموعه ست اداری

  برای داشتن یک مجموعه از اسناد بایستی ابتدا ارزش آنها را دانست و کاربرد هر یک در ارتباطات و تعاملات.

  توجه داشته باشید که هریک از بخش های ست در بخشی از سیستم بازاریابی و ارزشی شما تاثیرگذار هستند و دارای اهمیت.

  یکی از بخش های ست کارت ویزیت است. کارت ویزیت شناسنامه شغلی شما بوده و دارای ارزش زیادی است. هرگز ارزش ارتباطی و تاثیر کارت ویزیت را در کسب و کارتان پایین ندیده و از کنار آن راحت عبور نکنید.

  کارت ویزیت میتواند در ابعاد و کیفیت استاندارد ارزش برند شما را به مخاطب منتقل نماید و اولین ملاقات شما را تبدیل به بازدید همیشگی نماید.

  دومین عضو خانواده سربرگ است، بسیاری کسب و کارها نمیدانند که به سربرگ نیاز دارند.

  مثلا فروشگاه های کوچک، اما باید این نکته را بخوبی مورد توجه قرار دهید که هر گونه نامه نگاری با ارگان های بالا دست، پخش کنندگان کالا و یا سازمان ها بوسیله سربرگ انحصاری شما میتواند کسب و کارتان را دارای یک ارزش معرفی نماید.

  وقتی شما بوسیله سربرگ کسب و کراتان را با ارزش و احترام معرفی نمایید، سایرین ها به این نکته پی خواهند برد که برای تجارت شما احترام قائل باشندو

  سومین عضو مهم پاکت نامه است. تحویل یک برگه چک، نامه اداری و یا هر برگه ای مثل فاکتور به مشتریان، همکاران و حتی سیستم بانکی در قالب پاکت اختصاصی میتواند نشانه احترام و قدرت برند شما باشد.

  برند شما برای مکاتبات و اسناد خود ارزش قائل است و آنها را در قالب یک پاکت ارزشمند در اختیار طرف مقابل قرار میدهد، پس آن سند برای شما اعتبار داشته و دیگران هم باید به آن اعتبار احترام بگذارند.

  ۴- فولدر اسناد : فولدر اسناد یک کاور ضخیم و از جنس مقوا که برای ارائه گزارشات و حمل نامه های اسنادی مورد استفاده قرار میگیرد.

  ۵- لیبل سی دی : اگر در مجموعه شما از سی دی و یا فلش استفاده میشود و این ابزارها وسیله ای برای انتقال داده هستند بهتر است با نشان های تجاری شما مورد استفاده قرار بگیرند.

  ۶- بروشور : هر مجموعه ای از مغازه و فروشگاه تا سازمان و شرکت بهتر است یک بروشور کوچک معرفی محصولات و خدمات داشته باشد تا بتواند بوسیله آن در یک بسته مختصر و مفید ارائه اطلاعات نماید.

  مجموعه ست اداری میتواند شامل لباس کار، بگ فروشگاهی و شرکتی، استند های نمایشکاهی، کاتالوگ و ماگ نیز شود. اما استفاده از هر یک از آنها بسته به نوع فعالیت شما دارد و این مجموعه باید بدرستی انتخاب و طراحی شود.

 • ست اداری رایگان

  شاید شما هم به این فکر افتاده باشید که ست خود را به رایگان دانلود نمایید و تنها با اضافه کردن یک لوگو آن را اختصاصی نمایید.

  این مسئله یک اشتباه بزرگ است، اگر شما چنین اشتباهی را مرتکب شده اید و یا میخواهید انجام دهید بهتر است با چند نکته آشنا شود.

  هویت برند شما : شما برای تبدیل شدن به برند بایستی در ذهن مخاطبین خود حضور داشته و او را با خود همراه نمایید.

  برای ایجاد یک تصویر ذهنی بایستی در طراحی خود از رنگ سازمانی، پس زمینه های سازمان یافته، نشان تجاری و آوای برند استفاده نمایید.

  ممکن است با توجه به لوگو موجود شما نیاز داشته باشید تا در پترن زمینه خود از خطوط محکم و دارای حجم استفاده ببرید و یا آنکه از زمینه های مینیمال استفاده نمایید.

  در کنار هم آوردن این نکات برای معرفی ارزش ها و شخصیت یک برند در قالب ست تنها با طراحی اختصاصی و یکپارچه امکان پذیر است.

  پس دانلود ست اداری رایگان نمیتواند برای شما ارزشمند و مفید باشد.

 • خرید ست اداری

  یک ست کامل مجموعه ای است که بتواند نیازهای شما در حوزه بازاریابی، جذب و ارتباطات را برآورده نماید.

  این ست بایستی به گونه ای انتخاب گردد که شما در بخش های مثل نمایشگاهی و یا ارتباط با سایرین دچار مشکل نشده و کاستی نداشته باشید.

  ممکن است شما کارت ویزیت و پاکت نامه چاپ نمایید، اما در زمانی نیاز به یک نامه نگاری داشته باشید و در آن لحظه مجبور گردید تا نامه خود را روی یک برگه ساده ارائه نمایید.

  این برگه ساده میتواند تمام زحمات شما و ارزش پاکت و کارت ویزیت شما را نیز زیر سوال ببرد، پس در هنگام طراحی توجه داشته باشید چیزی را از قلم نیاندازید.

  نیازی به چاپ نیست، مثلا شما میتواند سربرگ خود را تنها در زمان نیاز و به تعداد مورد نیاز چاپ دیجیتال نمایید، اما مهم است که فایل آن را داشته باشید.

  پس به هنگام خرید فایل بهتر است تمام بخش های مورد نیاز را مورد توجه قرار دهید.

 • قالب ست اداری

  این قالب به مواردی چندگانه بستگی دارد. شما بایستی تا در زمان انتخاب قالب خود به رنگ سازمانی توجه ویژه ای داشته باشید.

  این رنگ در ذهن ها مانده و شما را به یاد مخاطبین خواهد آورد. حال استفاده از رنگ سازمانی بستگی به نوع شغل شما میتواند به صورت تم پلات استفاده و یا تنها در لوگو شما منتقل شود.

  لوگو یا نشان تجاری شما نیز اهمیت بالایی دارد. جایگاه لوگو شما اصولا در نقاط بالایی است و بایستی در ابعاد مناسب قرار بگیرد تا بخوبی دیده شود.

  برای انتخاب قالب مناسب بهتر است تمام بخش ها را در کنار یکدیگر بیاورید تا همگی خوب با یکدیگر جفت شوند.

  مثلا انتخاب نا درست قالب ست اداری ممکن است باعث شود تا رنگ سازمانی و زمینه شما بیشتر از لوگو خود نمایی کند و این نکته چندان مطلوب نخواهد بود.