یک فروشگاه جذاب و پرفروش داشته باش

طراحی وبسایت

وبسایت حرفه ای، خلاقانه و مدرن در کمترین زمان ممکن
تمام نیازهای آنلاین خود را بدون برنامه نویسی فراهم کنید

طرح لایه باز

۱۰۰% لایه باز

استاندارد وب

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

تنوع فرم بندی

خلاقانه و مدرن در فضای آنلاین

یک سایت حرفه ای و جذاب تعاملات شما چند برابر میکند

دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا

آفرینش در کسب و کار

آفرینش در کسب و کار

آفرینش در کسب و کار ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

آفرینش در کسب و کار آفرینش در کسب و کار : شما در حال انجام یک فعالیت تجاری هستید. فرض کنید این فعالیت از نوع خرد و ارتباط مستقیم با…

پست اینستاگرام | قالب پست اینستاگرام

پست های جذاب در اینستاگرام

پست های جذاب در اینستاگرام ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

پست های جذاب در اینستاگرام پست های جذاب در اینستاگرام : اگر به دنبال فروش بیشتر، افزایش فالوور حقیقی و یا مدیریت حرفه ای یک پیج اینستاگرام هستید بهتر است…

تولید محتوا | دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوای ارزشمند

تولید محتوای ارزشمند ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

تولید محتوای ارزشمند تولید محتوای ارزشمند : راهنمایی برای شروع تولید محتوا تولید محتوا یکی از روش های بازاریابی مدرن است که در شبکه های اجتماعی وب سایت ها کاربردهای…

سوالات متداول

 • شما دارای یک وب سایت هستید که در آن ترافیک ایجاد مینمایید. تولید محتوا و افزایش ترافیک سایت بخش مهمی از سیستم قیف بازاریابی شما است.

  در سایت شما صفحات زیادی وجود دارد اما بیشتر آنها همچون صفحات اصلی سایت و وبلاگ ها در جریان تولید محتوا و سیستم بازاریابی شما شکل گرفته اند. شما در این بین نیازمند صفحاتی هستید تا از مخاطب بخواهند کاری را انجام دهد.

  این عمل میتواند دریافت اطلاعات، فروش محصول و یا پاسخ به سوال یا سوالاتی باشد که برای شما اهمیت دارد.

  در واقع صفحه فرود و یا لندینگ پیج ها آنهایی هستند که CTA یا انجام بکار را از مخاطب خود میخواهند و باعث میشوند تا شما نتیجه دریافت نمایید.UX and UI kit

 • طراحی لندینگ پیج ها یا صفحات فرود از اهمیت بالایی برخوردار است، اگر شما از گرافیک خلاقانه و المان های جذاب برای جذب و تشویق استفاده ننمایید ممکن است این صفحات پاسخگویی لازم را برای شما نداشته باشند.

  یکی از مهمترین نکات در خصوص لندینگ پیج ها استفاده از رنگ بندی مناسب است. اگر شما از رنگ های جذاب برای استفاده در نقاط مهم استفاده نمایید بسیار تاثیرگذاری آن بالا خواهد رفت.

  ساخت لندینگ پیج یا صفحات فرود باید بگونه ای باشد که مخاطب و چشم او را بیشتر درگیر CTA نماید.

  مثلا اگر صفحه شما سفید باشد و از تصاویر رنگی استفاده نمایید اما کلید های مهم شما به رنگ مشکی باشد، توجه مخاطب بیشتر درگیر تصویر بوده و در نتیجه دعوت به اقدام شما را بدرستی مشاهده نخواهد کرد.

  مورد دیگر در طراحی لندینگ پیج استفاده مناسب از فونت است. شما باید سایزبندی مناسبی را برای بخش ها استفاده نمایید.

  توضیحات با فونت های استاندارد و بخش های مهم با فونت های بزرگتر و رنگ بندی متفاوت تا مخاطب وب سایت شما در مسیر درستی قرار بگیرد.

 • طراحی و آماده سازی لندینگ پیج میتواند کاری دشوار باشد و با توجه به استانداردهای وب شاید شما نتوانید تمامی مراحل را بدرستی انجام دهید.

  اما لندینگ پیج یا صفحات فرود آماده باعث میشوند تا شما با یک برگه استاندارد روبرو باشید. لندینگ پیج آماده بر اساس استاندارد ها آماده شده است و از طراحی مناسبی برخوردار است.

  شما بایستی از لندینگ پیج آماده بصورت لایه باز استفاده نمایید. رنگ های خود را جایگزین نمایید تا اطلاعات، فونت و ساختار به همان سبکی که میخواهید و متناسب سایت شما است تغییر کند.

  سپس لندینگ پیج مورد نظر را در وبسایت خود پیاده سازی کنید.

  توجه داشته باشید که لندینگ پیج آماده بر اساس استانداردهای CTA طراحی شده است و نباید تغییرات زیادی در آن اعمال نمایید.

 • درست است که گرافیک جذاب و کیفیت لندینگ پیج اهمیت بالایی در روند فعالیت شما و قیف بازاریابی دارد اما شناخت مخاطب هم مهم است.

  شاید شما یک وبسایت پزشکی داشته باشید و لندینگ پیج شما بسیار گرافیکی باشد، اما باخورد و تاثیرگذاری آن در وبسایت شما خوب نباشد.

  همان صفحه فرود میتواند در سایت دیگر و با مخاطب جوان بازدهی بی نظیری داشته باشد. پس در واقع بهترین لندینگ پیج ها آنهایی هستند که میتوانند در سایت شما بیشترین بازدهی را بهمراه داشته باشند.

  برای رسیدن به بالاترین بازدهی در صفحات فرود حتما بایستی چند سبک مختلف را امتحان و از تست A\B در سایت خود استفاده نمایید تا متوجه شوید بیشترین CTA در مقابل کدام صفحات اتفاق خواهد افتاد.

  بهترین لندینگ پیج را برای سایت خود استفاده نمایید و سعی کنید تا هر چند مدت بین ۳ تا ۶ ماه مدل های آن را به روز نمایید و واکنش مخاطبین خود را تست نمایید.

  توجه داشته باشید که لندینگ پیج یا صفحه فرود جذاب همان طراحی است که مخاطب میپسندد و هویت برند یا سلیقه شخصی شما در الویت دوم قرار خواهد گرفت.

  بسیاری از طراحان سایت در مرحله اولیه طراحی سایت را انجام و آن را در اختیار شما میگذارند، اما سما بایستی بر اساس رفتار مخاطب خود در وبسایت لندینگ پیج جذاب ایجاد نمایید. UX and UI kit

 • خرید لندینگ پیج با توجه به استانداردها کار خوبی است. شما ممکن است در سایت خود باتوجه به بخش های مختلف نیازمند چند نوع صفحه فرود باشید.

  آماده سازی و پس از آن ویرایش صفحات فرود میتواند برای شما بسیار زمان بر باشد و شاید شما نتوانید تا استانداردها رعایت نمایید.

  اما در لندینگ پیج های آماده شما فرم بندی ها، لایه ها و استانداردهایی روبرو هستید که کار را برای شما راحت و بیشترین بازدهی را برای شما بهمراه دارند.

  در هنگام خرید لندینگ پیج ها دقت داشته باشید که فرمت ها  و فایل هایی که در اختیار شما قرار میگیرند متناسب با وب سایت و سامانه مدیریت محتوا شما باشند تا شما بتوانید نتیجه دلخواه را کسب نمایید.

 • یکی از مهمترین بخش های یک وبسایت و یا اپلیکیشن موبایل UX and UI kit است. در واقع UX همان رابط کاربری است که شما در حال استفاده از آن هستید.

  سیستم عامل اندروید، IOS ، ویندوز و غیره همه رابط کاربری هستند. در مرحله اول شما در یک وبسایت و یا سیستم عامل با رابط کاربری که طراحی آن سیستم است روبرو میشوید.

  هر چه این طراحی شیوا تر و روان تر باشد و شما ارتباط بهتری با آن برقرار نمایید کیفیت آن رابط کاربری بالاتر است.

  مرحله دوم UI است که شامل تجربه کاری شما میشود. ممکن است شما چندان از سیستم عامل ios به دلیل محدودیت ها خوشتان نیاید، اما هنگام کار کردن با آن راحت تر هستید و اسن موضوع یک گوشی اپل را برای شما در الویت نسبت به اندروید قرار میدهد.

  دقیقا همین موضوع بصورت عکس هم وجود دارد و دلیل تفاوت سلیقه ها در استفاده از تلفن همراه همین UX and UI kit است.

 • طراحی رابط کاربری یک موضوع تخصصی، زمانبر و پیچیده است. رعایت استانداردها بر اساس سیستم عامل های مختلف میتواند بسیار دشوار باشد.

  از طرف دیگر شما بایستی کاری کنید تا کاربر عاشق ارتباط با سیستم شما باشد و در کنار محیط گرافیکی و خلاقانه بتواند بسادگی فعالیت و حرکت نماید.

  رنگ بندی ها و رعایت اصول فنی در طراحی رابط کاربری (UX and UI kit) به اندازه ای مهم است که اپلیکیشن ها و یا سیستم عامل ها مرتبا در بروزرسانی های خود به این موضوع توج داشته و به اصلاح آن میپردازند.