دوره های آموزشی آنلاین دکتر آر.جی

فراتر از دانشگاه، کاربردی و توسعه کسب درآمد فردی و سازمانی

پله های موفقیت را آگاهانه طی کنیم 🙂

کاملترین دوره های آموزشی با برترین اساتید جهانی و کشوری

%۱۰۰ کاربردی

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

استاندارد جهانی

قالب های چاپی

تنوع نرم افزاری

 • با پیشرفت تکنولوژی و سبک زندگی مدرن امروزه بسیاری از افراد به دنبال راهی برای انجام فعالیت ها بصورت دور کاری هستند. امروز در تمام نقاط جهان واژه هایی همچون دور کاری، فریلنسر و پروژه کاری بسیار به گوش میرسد.

  این امر در دنیای آموزش هم وجود دارد و میتوان گفت یکی از برترین سبک های آموزشی است. آموزش آنلاین حتی در کشور ما توانسته است بسیار قوی تر از تدریس آکادمیک دانشگاهی عمل نماید و دلیل اصلی آن ارائه تخصصی است.

  اساتید و فعالانی که به ارائه دوره های آموزشی میپردازند الزاما مدارک سطح بالای دانشگاهی را در اختیار ندارند، اما بر اساس تجربه کاری و علوم کاربردی در بازار کار به تدریس میپردازند و این عامل باعث شده است تا تدریس آنها قابل درک، مفید و اجرایی باشد.

  اکنون بسیاری از افراد بدلیل مشغله کاری و زمان بندی های موجود ترجیح میدهند تا در سطح آموزش آنلاین به ارتقاع مهارت های خود بپردازند.

  آموزش آنلاین کمک میکند تا شما در هر زمان از شبانه روز که وقت کافی و آزاد دارید به کسب داشن بپردازید و این موضوع علاوه بر زمان، محدودیت های مکانی و ابزاری را نیز بر کنار میکند.

  برای آموزش آنلاین میتوان در مسافرت، با یک گوش موبایل یا تبلت و در زمان دلخواه به کسب دانش پرداخت و این موضوع باعث میشود تا شما تمرکز و دقت بالاتری داشته باشید و هر روز پیشرفت های مهمی را تجربه نمایید.

  در حال حاضر در تمام جهان و با گسترش ویروس کرونا آموزش آنلاین بسیار کاربردی تر از گذشته شده است و مشاهده میکنید که هر روز ابزارها، وبسایت ها و تکنیک های جدیدی در این حوزه رونمایی میشود که نشان دهنده توجه افراد به آموزش آنلاین و توسعه توانایی های فردی است.

 • دوره های آموزشی آنلاین محدودیتی نداشته و همیشه با کیفیت بالایی دنبال میشود. اصولا هر فرد با توجه به دانش و مهارت تجربی خود میتواند یک دوره آموزش آنلاین را در اختیار شما قرار دهد و این موضوع یعنی انتقال تجربه بسیار مفیدتر از دانش مطلق کتابی است.

  دوره های آموزشی حتی در زمینه نجاری و دکوراسیون داخلی و یا عطاری وجود دارد که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

  اینگونه مهارت ها صرفا بصورت تجربی و بر اساس نیاز بازار مفید هستند و اگر بخواهد در سطح دانشگاهی تدریس گردد باید گفت اصولا چنین چیزی غیر ممکن است.

  در حال حاضر بیشترین دوره های آموزشی که برای مخاطبین جذاب هستند مربوط به ابزارها و نرم افزارها و تلنولوژی هایی هستند که به شما کمک میکنند تا در فضای دورکاری و یا بعنوان شغل دوم کسب درآمد داشته باشید.

  آموزش آنلاین نرم افزارهای گرافیکی، طراحی سایت و مدیریت سئو، دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا، تدوین ویدئو و غیره همگی از ابزارهایی هستند که میتوان به کمک آنها درآمد خوبی را تجربه کرد.

مقالاتی بی نظیر همراه با آموزش

23 کسب و کار پولساز 2020

۲۳ کسب و کار پولساز ۲۰۲۰

۲۳ کسب و کار پولساز ۲۰۲۰ ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

۲۳ کسب و کار پولساز ۲۰۲۰ ۲۳ کسب و کار پولساز ۲۰۲۰ : برای بسیاری از افراد کشف موقعیت شغلی مناسب و کاری که بتوانند از طریق آن به درآمد…

طراحی خلاقانه گرافیک

طراحی های خلاقانه گرافیک

طراحی های خلاقانه گرافیک ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

طراحی های خلاقانه گرافیک طراحی های خلاقانه گرافیک یعنی هر کسب و کاری برای نمایش هرچه بهتر محصولات خود نیازمند یک طراحی خلاقانه و حرفه ای است. اگر شما صاحب…

اینستاگرام و کسب درآمد اینترنتی

اینستاگرام و کسب درآمد اینترنتی

اینستاگرام و کسب درآمد اینترنتی ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

اینستاگرام و کسب درآمد اینترنتی ۹ تأثیر مهم استفاده از شبکه های اجتماعی بر کسب و کار مزیت های استفاده از شبکه های اجتماعی اگر از مزایای استفاده از شبکه…

هایلایت اینستاگرام

هایلایت اینستاگرام

هایلایت اینستاگرام ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

هایلایت اینستاگرام هایلایت اینستاگرام چیست ؟ چه نکاتی درباره هایلایت ها مهم است؟ بهترین راه استفاده از بخش هایلایت در اینستاگرام چیست ؟ تمامی نکاتی که درباره آیکون هایلایت باید…