دوره های آموزشی آنلاین دکتر آر.جی

آموزش آنلاین

فراتر از دانشگاه، کاربردی و توسعه کسب درآمد فردی و سازمانی
دوره هایی بر اساس نیاز بازار و برترین تکنیک های آموزشی

طرح لایه باز | آموزش آنلاین

۱۰۰% لایه باز

استاندارد جهانی

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

تنوع فرم بندی

پله های موفقیت را آگاهانه طی کنیم

کاملترین دوره های آموزشی با برترین اساتید جهانی و کشوری

کاملترین دوره های آموزشی با برترین اساتید جهانی و کشوری

خرید قالب پست اینستاگرام

خرید قالب پست اینستاگرام

خرید قالب پست اینستاگرام ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

خرید قالب پست اینستاگرام خرید قالب پست اینستاگرام برای توسعه کسب و کار شما در این فضا بسیار مهم است. شما هر نوع کسب و کاری که داشته باشید نیازمند…

تولید محتوا با موبایل

تولید محتوا با موبایل

تولید محتوا با موبایل ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

تولید محتوا با موبایل : سریع، اقتصادی و با سرعت بازنشر میشود و میتواند بسیار سودمند باشد

موکاپ یا ماکاپ

موکاپ

موکاپ ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

موکاپ موکاپ یا ماکاپ تفاوت چندانی ندارد، در اصل اینها همان قالب های گرافیکی با کیفیت هستند که طراحان میتوانند از آنها برای ارائه طرح اولیه به مشتریان و تحلیل…

سوالات متداول

 • با پیشرفت تکنولوژی و سبک زندگی مدرن امروزه بسیاری از افراد به دنبال راهی برای انجام فعالیت ها بصورت دور کاری هستند. امروز در تمام نقاط جهان واژه هایی همچون دور کاری، فریلنسر و پروژه کاری بسیار به گوش میرسد.

  این امر در دنیای آموزش هم وجود دارد و میتوان گفت یکی از برترین سبک های آموزشی است. آموزش آنلاین حتی در کشور ما توانسته است بسیار قوی تر از تدریس آکادمیک دانشگاهی عمل نماید و دلیل اصلی آن ارائه تخصصی است.

  اساتید و فعالانی که به ارائه دوره های آموزشی میپردازند الزاما مدارک سطح بالای دانشگاهی را در اختیار ندارند، اما بر اساس تجربه کاری و علوم کاربردی در بازار کار به تدریس میپردازند و این عامل باعث شده است تا تدریس آنها قابل درک، مفید و اجرایی باشد.

  اکنون بسیاری از افراد بدلیل مشغله کاری و زمان بندی های موجود ترجیح میدهند تا در سطح آموزش آنلاین به ارتقاع مهارت های خود بپردازند.

  آموزش آنلاین کمک میکند تا شما در هر زمان از شبانه روز که وقت کافی و آزاد دارید به کسب داشن بپردازید و این موضوع علاوه بر زمان، محدودیت های مکانی و ابزاری را نیز بر کنار میکند.

  برای آموزش آنلاین میتوان در مسافرت، با یک گوش موبایل یا تبلت و در زمان دلخواه به کسب دانش پرداخت و این موضوع باعث میشود تا شما تمرکز و دقت بالاتری داشته باشید و هر روز پیشرفت های مهمی را تجربه نمایید.

  در حال حاضر در تمام جهان و با گسترش ویروس کرونا آموزش آنلاین بسیار کاربردی تر از گذشته شده است و مشاهده میکنید که هر روز ابزارها، وبسایت ها و تکنیک های جدیدی در این حوزه رونمایی میشود که نشان دهنده توجه افراد به آموزش آنلاین و توسعه توانایی های فردی است.

 • دوره های آموزشی آنلاین محدودیتی نداشته و همیشه با کیفیت بالایی دنبال میشود. اصولا هر فرد با توجه به دانش و مهارت تجربی خود میتواند یک دوره آموزش آنلاین را در اختیار شما قرار دهد و این موضوع یعنی انتقال تجربه بسیار مفیدتر از دانش مطلق کتابی است.

  دوره های آموزشی حتی در زمینه نجاری و دکوراسیون داخلی و یا عطاری وجود دارد که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

  اینگونه مهارت ها صرفا بصورت تجربی و بر اساس نیاز بازار مفید هستند و اگر بخواهد در سطح دانشگاهی تدریس گردد باید گفت اصولا چنین چیزی غیر ممکن است.

  در حال حاضر بیشترین دوره های آموزشی که برای مخاطبین جذاب هستند مربوط به ابزارها و نرم افزارها و تلنولوژی هایی هستند که به شما کمک میکنند تا در فضای دورکاری و یا بعنوان شغل دوم کسب درآمد داشته باشید.

  آموزش آنلاین نرم افزارهای گرافیکی، طراحی سایت و مدیریت سئو، دیجیتال مارکتینگ، تولید محتوا، تدوین ویدئو و غیره همگی از ابزارهایی هستند که میتوان به کمک آنها درآمد خوبی را تجربه کرد.