تیزرهای تبلیغاتی

محصول و خدمات خود را حرفه ای نمایش دهید

تیزرهای تبلیغاتی حرفه ای و جذاب 🙂

مجموعه بی نظیر پروژه های آماده افتر افکت و پریمایر با کیفیت بالا و طراحی آسان

%۱۰۰ لایه باز

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

قالب ویدئو

خروجی دلخواه

قالب های چاپی

تنوع فرم بندی

 • پروژه آماده افترافکت ؟

  همانطور که در بالا اشاره شد این نرم افزار یک ابزار تخصصی و حرفه ای است که برای تولید ویدیو در آن بایستی دوره های کامل آموزشی و تجربه کافی را گذرانده و کسب کرده باشید تا بتوانید یک کلیپ جذاب در آن داشته باشید.

  نکته مهم اینکه حتی بسیاری از افراد حتی بعد از دوره ها نیز نمیتواند بسیاری از افکت ها و جلوه ها را در این نرم افزار ایجاد نمایند، چرا که لازم آن پلاگین ها و تجربه بسیار بالا است. اما پروژه اماده افتر افکت این مشکل را برای شما و بسیاری از فعالان حل کرده است.

  این پروژه ها به گونه ای طراحی شده اند که کافیست تا شما براساس موضوع ونیاز خود یک پروژه افترافکت را انتخاب و سپس آن را در نرم افزار اجرا نمایید. طبق لایه بندی های مشخص شده شما بایستی تصاویر و ویدیو خود را در آن جایگزاری نمایید.

  سپس نوشته مورد نظر خود را در بخش های متنی نوشته و حال میتوانید اقدام به گرفتن خروجی یا رندر نمایید. اکنون شما بدون هیچ دوره ای و تنها با داشتن نرم افزار افتر افکت میتوایند کلیپ ها و تیزر های بسیار حرفه ای داشته باشید.

 • انواع پروژه آماده افترافکت :

  در سایت دکتر آر.جی شما میتوانید بر اساس نیاز خود به انبوهی از پروژه های افتر افکت دسترسی داشته باشید. معرفی و تیتراژ برنامه، پیش تولید، تریلر، تبلیغاتی و یا حتی لوگو موشن و یا موشن گرافیک های آماده، تمامی آنها لایه باز هستند و به راحتی همراه با کلیپ و فایل آموزشی استفاده در اختیار شما قرار میگیرند.

 • پروژه آماده افترافکت تیزر تبلیغاتی :

  یک محتوای ویدئویی خلاقانه در خصوص محصول و یا خدمات و حتی معرفی برند و سازمان شما میتواند نسبت به سایر محتواهای قابل ارائه تا ۷۰ درصد افزایش بازدید را در پی داشته باشد.

  این افزایش بازدید ارتباطات شما را توسعه داده و کیفیت فروش شما را تحت تاثیر قرار میدهد. برای داشتن تیرزهای جذاب نیازی به پرداخت هزینه های سنگین در ابتدای کار نیست.

  با استفاده از پروژه های آماده افترافکت برای خود یک کلیپ جذاب تهیه نمایید و کیفیت محتوایی خود را بشدت افزایش دهید.

مقالات تخصصی و آموزشی

کسب و کار با درآمد بالا

کسب و کار با درآمد بالا

کسب و کار با درآمد بالا ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

کسب و کار با درآمد بالا کسب و کار با درآمد بالا : در بازار پر تنش امروزی شناخت راه هایی که بتوان درآمدهای بالایی را جذب نمود بسیار مهم…

تولید محتوا | دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوای ارزشمند

تولید محتوای ارزشمند ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

تولید محتوای ارزشمند تولید محتوای ارزشمند : راهنمایی برای شروع تولید محتوا تولید محتوا یکی از روش های بازاریابی مدرن است که در شبکه های اجتماعی وب سایت ها کاربردهای…

فست فود تولید محتوا

فست فود تولید محتوا

فست فود تولید محتوا ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

فست فود تولید محتوا چالشی برای رشد یا نابودی برند فست فود تولید محتوا چیست و چگونه بر فعالیت دیجیتال مارکتینگ یک برند تاثیر میگذارد؟ آیا میتوان همچون یک فست…

تولید محتوا | بازاریابی محتوا

راهنمای جامع تولید محتوا

راهنمای جامع تولید محتوا ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

راهنمای جامع تولید محتوا محتوا چیست ؟ چگونه تولید محتوا داشته باشیم ؟ اولین جایی که برای یافتن پاسخ ها و یا نیازهای خود به آن مراجعه می کنید کجاست؟…