تیزرهای تبلیغاتی

محصول و خدمات خود را حرفه ای نمایش دهید

تیزرهای تبلیغاتی حرفه ای و جذاب 🙂

مجموعه بی نظیر پروژه های آماده افتر افکت و پریمایر با کیفیت بالا و طراحی آسان

%۱۰۰ لایه باز

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

تمام نیازها

قالب ویدئو

خروجی دلخواه

قالب های چاپی

تنوع فرم بندی

 • پروژه آماده افترافکت ؟

  همانطور که در بالا اشاره شد این نرم افزار یک ابزار تخصصی و حرفه ای است که برای تولید ویدیو در آن بایستی دوره های کامل آموزشی و تجربه کافی را گذرانده و کسب کرده باشید تا بتوانید یک کلیپ جذاب در آن داشته باشید.

  نکته مهم اینکه حتی بسیاری از افراد حتی بعد از دوره ها نیز نمیتواند بسیاری از افکت ها و جلوه ها را در این نرم افزار ایجاد نمایند، چرا که لازم آن پلاگین ها و تجربه بسیار بالا است. اما پروژه اماده افتر افکت این مشکل را برای شما و بسیاری از فعالان حل کرده است.

  این پروژه ها به گونه ای طراحی شده اند که کافیست تا شما براساس موضوع ونیاز خود یک پروژه افترافکت را انتخاب و سپس آن را در نرم افزار اجرا نمایید. طبق لایه بندی های مشخص شده شما بایستی تصاویر و ویدیو خود را در آن جایگزاری نمایید.

  سپس نوشته مورد نظر خود را در بخش های متنی نوشته و حال میتوانید اقدام به گرفتن خروجی یا رندر نمایید. اکنون شما بدون هیچ دوره ای و تنها با داشتن نرم افزار افتر افکت میتوایند کلیپ ها و تیزر های بسیار حرفه ای داشته باشید.

 • انواع پروژه آماده افترافکت :

  در سایت دکتر آر.جی شما میتوانید بر اساس نیاز خود به انبوهی از پروژه های افتر افکت دسترسی داشته باشید. معرفی و تیتراژ برنامه، پیش تولید، تریلر، تبلیغاتی و یا حتی لوگو موشن و یا موشن گرافیک های آماده، تمامی آنها لایه باز هستند و به راحتی همراه با کلیپ و فایل آموزشی استفاده در اختیار شما قرار میگیرند.

 • پروژه آماده افترافکت تیزر تبلیغاتی :

  یک محتوای ویدئویی خلاقانه در خصوص محصول و یا خدمات و حتی معرفی برند و سازمان شما میتواند نسبت به سایر محتواهای قابل ارائه تا ۷۰ درصد افزایش بازدید را در پی داشته باشد.

  این افزایش بازدید ارتباطات شما را توسعه داده و کیفیت فروش شما را تحت تاثیر قرار میدهد. برای داشتن تیرزهای جذاب نیازی به پرداخت هزینه های سنگین در ابتدای کار نیست.

  با استفاده از پروژه های آماده افترافکت برای خود یک کلیپ جذاب تهیه نمایید و کیفیت محتوایی خود را بشدت افزایش دهید.

مقالات تخصصی و آموزشی

ابزار تولید محتوا | میکروفون

ابزارهای تولید محتوا میکروفون ها

ابزارهای تولید محتوا میکروفون ها ۲۵۶۰ ۱۷۰۷ drrjblog

ابزارهای تولید محتوا میکروفون ها بازار داغ تولید محتوا و در این بین ابزارهایی که از اهمیت بالایی برخوردارند. امروز همه ما میخواهیم محتوای با کیفیت داشته باشیم. جالب اینجاست…

طراحی لوگو برند

طراحی لوگو برند

طراحی لوگو برند ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

طراحی لوگو برند طراحی لوگو برند : لوگو یک تصویر گرافیکی از واقعیت داخلی یک شرکت است. سول باس، طراح گرافیک و برندساز می گوید که لوگو برای شرکت های…

تولید محتوا خریدنی نیست

تولید محتوا خریدنی نیست

تولید محتوا خریدنی نیست ۱۷۰۷ ۱۱۳۸ drrjblog

تولید محتوا خریدنی نیست تولید محتوا خریدنی نیست : تولید محتوا برای وبسایت، تولید محتوا در اینستاگرام، تولید محتوای انگلیسی، تولید محتوا و … امروز از این واژه ها بسیار…

31 نکته درباره اینستاگرام

۳۱ نکته درباره اینستاگرام

۳۱ نکته درباره اینستاگرام ۱۰۵۰ ۷۰۰ drrjblog

۳۱ نکته درباره اینستاگرام ۳۱ نکته درباره اینستاگرام : قطعا اگر شما هم این مقاله را مطالعه میکنید از جمله افرادی هستید که به اینستاگرام علاقمند هستید. بستر اینستاگرام یه…