محصول و خدمات خود را حرفه ای نمایش دهید

تیزرهای تبلیغاتی

کلی ایده و پروژه آماده افترافکت برای معرفی محصولات و خدمات
یک تبلیغ جذاب و با کیفیت را با چند کلیک بساز

طرح لایه باز

۱۰۰% لایه باز

نرم افزارهای کاربردی

بالاترین کیفیت

استفاده آسان

خروجی دلخواه

تنوع فرم بندی

تیزرهای تبلیغاتی حرفه ای و جذاب

مجموعه بی نظیر پروژه های آماده افتر افکت و پریمایر با کیفیت بالا و طراحی آسان

مقالات تخصصی و آموزشی

موکاپ یا ماکاپ

موکاپ

موکاپ ۱۵۳۶ ۱۰۲۴ drrjblog

موکاپ موکاپ یا ماکاپ تفاوت چندانی ندارد، در اصل اینها همان قالب های گرافیکی با کیفیت هستند که طراحان میتوانند از آنها برای ارائه طرح اولیه به مشتریان و تحلیل…

رنگ سازمانی در برندینگ

رنگ سازمانی در برندینگ

رنگ سازمانی در برندینگ ۲۰۰۰ ۱۲۸۶ drrjblog

رنگ سازمانی در برندینگ رنگ سازمانی و نماد گرایی رنگ سازمانی در برندینگ : رنگ ها دارای قدرت و انرژی هستند، در این مقاله به شما خواهیم آموخت که چگونه…

رنگ سال | پنتون

رنگ سال پنتون

رنگ سال پنتون ۱۰۵۰ ۷۰۰ drrjblog

رنگ سال پنتون حتما خبر دارید که اصولا در روزهای پایانی سال میلادی یک موسسه هنری رنگ سال را اعلام میکنه. اصولا رنگ سال در مراحل اولیه اعلام بصورت جهانی…

سوالات متداول

 • پروژه آماده افترافکت ؟

  همانطور که در بالا اشاره شد این نرم افزار یک ابزار تخصصی و حرفه ای است که برای تولید ویدیو در آن بایستی دوره های کامل آموزشی و تجربه کافی را گذرانده و کسب کرده باشید تا بتوانید یک کلیپ جذاب در آن داشته باشید.

  نکته مهم اینکه حتی بسیاری از افراد حتی بعد از دوره ها نیز نمیتواند بسیاری از افکت ها و جلوه ها را در این نرم افزار ایجاد نمایند، چرا که لازم آن پلاگین ها و تجربه بسیار بالا است. اما پروژه اماده افتر افکت این مشکل را برای شما و بسیاری از فعالان حل کرده است.

  این پروژه ها به گونه ای طراحی شده اند که کافیست تا شما براساس موضوع ونیاز خود یک پروژه افترافکت را انتخاب و سپس آن را در نرم افزار اجرا نمایید. طبق لایه بندی های مشخص شده شما بایستی تصاویر و ویدیو خود را در آن جایگزاری نمایید.

  سپس نوشته مورد نظر خود را در بخش های متنی نوشته و حال میتوانید اقدام به گرفتن خروجی یا رندر نمایید. اکنون شما بدون هیچ دوره ای و تنها با داشتن نرم افزار افتر افکت میتوایند کلیپ ها و تیزر های بسیار حرفه ای داشته باشید.

 • پروژه آماده افترافکت تیزر تبلیغاتی :

  یک محتوای ویدئویی خلاقانه در خصوص محصول و یا خدمات و حتی معرفی برند و سازمان شما میتواند نسبت به سایر محتواهای قابل ارائه تا ۷۰ درصد افزایش بازدید را در پی داشته باشد.

  این افزایش بازدید ارتباطات شما را توسعه داده و کیفیت فروش شما را تحت تاثیر قرار میدهد. برای داشتن تیرزهای جذاب نیازی به پرداخت هزینه های سنگین در ابتدای کار نیست.

  با استفاده از پروژه های آماده افترافکت برای خود یک کلیپ جذاب تهیه نمایید و کیفیت محتوایی خود را بشدت افزایش دهید.

 • انواع پروژه آماده افترافکت :

  در سایت دکتر آر.جی شما میتوانید بر اساس نیاز خود به انبوهی از پروژه های افتر افکت دسترسی داشته باشید. معرفی و تیتراژ برنامه، پیش تولید، تریلر، تبلیغاتی و یا حتی لوگو موشن و یا موشن گرافیک های آماده، تمامی آنها لایه باز هستند و به راحتی همراه با کلیپ و فایل آموزشی استفاده در اختیار شما قرار میگیرند.